• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    COUDAK: Aha. Ja PoGo přeskočil.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    AXTHEB: používá to neosekanou databázi z ingresu. Do pogo to hodně oholili.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Už jsem od víc lidí slyšel, že právě na vesnicích dobrý oproti PoGo. Asi to bude hodně individuální
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JEREMIUS: Hodinu, a za tu hodinu se dá sklidit dvakrát, jen je potřeba přijít asi po půl hodině.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HARALD: Tak věci že skleníku jsou volně k sesbírání (kolem toho skleníku), a pokud na to někdo hodil rostoucí kouzlo za hodně energie tak to může být i dost daleko.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND: Tak používá to stejnou databázi.
    U nás na vsi je kostel, socha, kříž na zdi hospody, památník obětem války a dva křížky u cesty a už to na splnění dailies během procházky se psem stačí.
    Zkus najít jak se dělají nové body.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Škoda že to má přesně ten samý problém co PoGO, jsem u našich na vsi, a můžu jen koukat na prázdnou mapu...
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    pridejte si me, jestli chcete :)
    8844 0530 9610
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    DEEFHA: sazim na to, ze je to tam hardcoded a nekdo to nedomyslel :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NECROMAN: Ano. A je to matoucí.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEEFHA: jen tam je špatný údaj, neukazuje to velikost rozdílu, ale všech offline assetů.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DEEFHA: Aha, tak ne, unáhlil jsem se. Když jsem se konečně odhodlal ke stisku tlačítka "Proceed" (protože poprvé bylo to stažení tří giga z nějakého důvodu neuvěřitelně dlouhé, a to jsem na velmi rychlé lince), stahovalo se opravdu jen těch 36 souborů a bylo to hned. Takže oprava - v Nianticu jsou sice mrdky, ale jen proto, že neumí správně spočítat velikost stahovaných dat a zbytečně tak děsí lidi :-P
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Chm, o víkendu mi přisel update aplikace a s ním i notifikace (červený puntík) v sekci Settings. Vlezu tam a ono že prej bych si měl dotáhnout assety. Tak teda OK, ovšem hláška "This will download 36 files. This will require 3300.0 MB." mě moc nepotěšila. To jsou v Nianticu opravdu takový mrdky, že kvůli šestatřiceti souborům nechají znovu stahovat celý tři giga assetů? Oni nikdy neslyšeli o inkrementálních updatech? Tohle je fakt peklo :-(
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Taky jsem to vyřešil stažením apk.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Jj může to být telefonem. Vydali to oficiálně snad jen na nějakých 80 typu telefonu. I když mám honor play s aktuálním androidem, tak mi to taky nešlo. Musel jsem to stáhnout přes apk mirror a jde to. Ale občas se někomu můžou objevit problémy.
    OLIEV23
    OLIEV23 --- ---
    AXTHEB: mám ten samý problém. Vše mám aktualizované. Může to být typem telefonu? PoGo mi šlo normálně.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Je normální že mi to píše v play store "Tato položka není ve vaší zemi dostupná"?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dneska odpoledne má být první community event
    BREAKING: Task Force Emergency Event Saturday 06/29/19 | Wizards Unite Hub
    https://wizardsunitehub.info/news/task-force-emergency-event/
    XSI
    XSI --- ---
    DEEFHA: Jo no taky mi to nejede, ale řeším to tím, že to otvírám doma na iPadu. Máš tam v AR modu natapnout několik svítících klubíček a ty dávají pár expů, nějakou surovinu nebo věc do registru. V prvním mi myslím přišlo něco pěknýho, z dalších (zatím jen 2km) věci typu "ok". Žít se bez toho určitě bude dát.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEEFHA: XP, Family XP, a vzácné suroviny. Hodí se to, ale dá se bez toho žít.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam