• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PSYCHO: Tak switch je zadarmo:) Počítám, že až mě to nasere tak si přidám i prófu.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    AXTHEB: jako skoro mne mrzi, ze jsem nevzal profa, protoze takhle, kdyz chodime ve dvou se znamym (taky aur+zoo), tak jsem hrozne zbytecnej. Jako na to abych maximalne jednou za vez hodil ress nic moc... Skoro si rikam, ze switchnu... a k zoo se vratim az to bude mit vetsi smysl... mam vsechno zajimavy otevreny, takze vlastne proc ne...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: dostavas vic family xp
    HARALD
    HARALD --- ---
    JEREMIUS: V čem je pak výhoda?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    HARALD: Ano, beru si běžně vysoký level pevnosti a runu třeba 1čku. Třeba dneska 7čku pevnost a eventovou runu lvl 1
    HARALD
    HARALD --- ---
    Jaká je taktika boje ve věžích? Má smysl si brát vyšší obrížnost, než je úroveň kamene?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PSYCHO: Ja sem zoo, jsme doma dvojka auror+zoolog
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Já to hraju občas ve 3 s děckama. Ale paradoxní je, že ve 3 toho zvládneme míň, než když jsem sám. Ono to totiž asi nebere v úvahu level hráčů a prostě to jen vynásobí počet protivníků 3. A když jsou na tom děcka hůř než já, mám smůlu a musím s nimi jezdit nižší úrovně pevností
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    konecne jsem nasel nejakej high level fortress boj, pekny uz se tesim az tam jednou budu :)

    Wizards Unite 1k damage on an Elite werewolf in a 5 wizard forest 4 fortress
    https://www.youtube.com/watch?v=gnXe0ZTcd7o&feature=youtu.be
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tak mne napada, hraje tu jeste nekdo zoo, nebo ste vsichni Aurori a Profove? :))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PSYCHO: aha sakra to asi micham furt to samy :) ale i tak dobry
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EVILMIND: 3x az pak jsou tam nastalo :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    docela me potesilo, ze ty master gesta na urychleni michani lektvaru staci zadat jednou, a pak uz jsou zobrazeny jako napoveda
    to bych od Nianticu necekal, ze budou tak napomocny :-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Zatim to jen zkousim
    Ale dobry na navazovani vztahu, kdybych potrebovala :)))
    V tramvaji me pri hrani oslovil zcela neznamy typek a zacal si stezovat, ze jeho pritelkyne kvuli tomu den predtim prisla domu o tri hodiny pozdeji:)

    Muj kod
    1255 7336 5878
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    DEEFHA: Event zviratko. To fialovy
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Level 23 zdarne dokoncen, jsem zvedavej, jestli zitra najdu silu na to udelat 24. Kazdopadne do konce ctvrtka musi 25 bejt, i kdyby na klice nebylo :D
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    NECROMAN: jo, ale musis udelat nejaky akt jako treba chytit foundable
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RICARDERON: To je dobrá reakce, když pak fňukáš, že ti to vyčerpalo data :-D Jinak 3GB jsou pod mou rozlišovací schopnost, abych to vůbec nějak řešil. Místa na telefonu je dost
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    JEREMIUS: Nemám, ale stejně - kdo chce mít v telefonu 3GB Rowlingové???
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ted se koukam, a mam to dnes/vcera/cely mesic porad priblizne 1:3 v neprospech WU
    nicmene PoGO jede skoro porad jen na pozadi s pluskem, je mozne pak bere min dat, ale zase na druhou stranu ho prakticky nikdy nevypinam, jede klidne 20 hodin denne, kdezto WU samozrejme hraju hodne omezenej cas kdyz se mu muzu venovat exkluzivne
    nejakej aktivni youtuber by to mohl otestovat detailne :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam