• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    musite kreativne ;)

    ale jinak vazne, me teda pocita spis vic nez pogo, diky tem vylukam co ted jsou docela hodne naskace v tramvaji (coz ale jako odpovida kdyz jdeme krokem furt), a vetsinou mi to presne vyjde, ze kazdej den kdyz jdu z prace, tak si sednu na Kampu mam tam vychozeny vsechno, takze muzu u veze pootevirat



    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JEREMIUS: Měl, aktivně jsem ho používal. "Ujdi 5 kilometrů" je úkol taky ve hře.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    AXTHEB: Měls celou dobu zapnutý telefon? HP se bohužel u mě na mobilu sám vypíná. Jinak vzdálenost je vždy mimo realitu i u PoGo :-(
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Hm, tak jsem dneška šel do práce pěšky. Na úkolu "Ujdi 5 kilometrů" přibylo 2.8KM, měl jsem rozpracovaných 6 portmanteau a na nich přibylo 1.2 až 1.8 kilometrů.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    AXTHEB: Jen mezi
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PSYCHO: Dá se switchnout přímo ve věži, nebo jenom mezi?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    AXTHEB: Uz jsem to udelal :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PSYCHO: Tak switch je zadarmo:) Počítám, že až mě to nasere tak si přidám i prófu.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    AXTHEB: jako skoro mne mrzi, ze jsem nevzal profa, protoze takhle, kdyz chodime ve dvou se znamym (taky aur+zoo), tak jsem hrozne zbytecnej. Jako na to abych maximalne jednou za vez hodil ress nic moc... Skoro si rikam, ze switchnu... a k zoo se vratim az to bude mit vetsi smysl... mam vsechno zajimavy otevreny, takze vlastne proc ne...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: dostavas vic family xp
    HARALD
    HARALD --- ---
    JEREMIUS: V čem je pak výhoda?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    HARALD: Ano, beru si běžně vysoký level pevnosti a runu třeba 1čku. Třeba dneska 7čku pevnost a eventovou runu lvl 1
    HARALD
    HARALD --- ---
    Jaká je taktika boje ve věžích? Má smysl si brát vyšší obrížnost, než je úroveň kamene?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PSYCHO: Ja sem zoo, jsme doma dvojka auror+zoolog
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Já to hraju občas ve 3 s děckama. Ale paradoxní je, že ve 3 toho zvládneme míň, než když jsem sám. Ono to totiž asi nebere v úvahu level hráčů a prostě to jen vynásobí počet protivníků 3. A když jsou na tom děcka hůř než já, mám smůlu a musím s nimi jezdit nižší úrovně pevností
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    konecne jsem nasel nejakej high level fortress boj, pekny uz se tesim az tam jednou budu :)

    Wizards Unite 1k damage on an Elite werewolf in a 5 wizard forest 4 fortress
    https://www.youtube.com/watch?v=gnXe0ZTcd7o&feature=youtu.be
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tak mne napada, hraje tu jeste nekdo zoo, nebo ste vsichni Aurori a Profove? :))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PSYCHO: aha sakra to asi micham furt to samy :) ale i tak dobry
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EVILMIND: 3x az pak jsou tam nastalo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam