• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    Místnost věnovaná nově vydané AR mobilní hře na motivy světa Harry Pottera, od autorů Pokemon GO a Ingress.

    Dobrá tabulka s přehledem, na jakém levelu fortress padají jaké foundables.
    Foundables in Fortress Battles - Tabulky Google
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/18iEvxZdFMUjYQzHeDHDWyZ0OWFEQ6d7hfB1ly08Cxjc/edit#gid=1812999882
    rozbalit záhlaví
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Pro přehození nepotřebuješ žádné svitky, ne?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: na tom je uzitecna informace ze to delal v 3/1, to mozna zkusim :-) jsem teda bohuzel propalil svoje healy vcera, ale zejtra zkusim neco namichat, plus posetrim svitky za 1 den co hodim do profesora, a uvidime
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: jeste lepsi navod:

    If you are like me and not a professor, finding formidable pixies for the S.O.S task can be tricky.
    I used another redditor’s technique to hunt them - waiting until everything on the map had spawned to check for pixies/elites, and simply leaving if none spawned (to conserve energy).
    Using this method, I got 4 pixies using 118 runes.
    Following this, I focused on brewing healing potions, switched to professor (with a completely empty skill tree) and began hunting ruins 3 with rank 1 stones.
    Within 25 rune stones, I had defeated the remaining 6. A vast improvement in efficiency.
    I hope this information is valuable to you - good luck and good hunting.
    TL:DR: it’s more efficient to chug potions as a lvl 0 professor than to hunt pixies as a MZ or an auror.
    Edit: P.S.if you are playing a professor and you still find this S.O.S. entry difficult - don’t feel attacked.
    I think this step is poopy for everyone, my goal was to throw some coins at the problem and share my findings.
    If I can save you a couple runestones with this method, that’s a win!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: pise tam, ze do profesora dal jen 14 svitku (ale pak pali lektvary). Osobne se mi moc nechce palit lektvary, obcas si dam nejvyssi tower co umim abych odemknul dalsi, a tam jich sam spalim dost... :-) na to kolik hodin trva vyroba
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: smutná pravda je, že mi přibývají levely rychleji, než pixies. Také sedím na 4/10.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: jo videl jsem to video, a dava to smysl, ale me pixies obecne nepadaji jako vubec malo - akoratze dost casto proste dostanu misto jedny FP dve maly (tohle je mimochodem duvod proc zrovna padaji nejlip ve 4/5, protoze dal uz je sance ze se spawne ta lepsi zase).
    Ale mam obavy, ze zatim si fakt nemuzu dovolit davat scrolly do niceho jinyho, sice predpokladam, ze tak za mesic se budu v tech obycejnych topit, ale to zase asi nebudu mit tenhle quest uz... :-) Kazdopadne neni kam spechat, to ma tusim asi jeste 3 casti a pak je proste konec.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: zajimave zjisteni z Redditu, Formidable pixies padaji nejvice pro Professory, protoze proti nim maji efektivni utok. Jsem ted Auror a uvazuji o tom zainvestovat par scrollu do Professora jen kvuli tomuto questu :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ADDALBERT: se trema dark detectorama na kazdym innu?

    jinak tohle - jako ze se 1/1 tower nejvic vyplati, to jsem vedel, ale prekvapilo me, ze se mu to vyplaci i co do ziskanych scrollu/knih, to jsem teda cekal, ze vic padne z tech vyssich, navic z tech trech druhu expu, co tu jsou (mimochodem maximalne matouci design) jsou nejdulezitejsi ty challenge, ve skutecnosti mi prijde zase prilis nezalezi na levelu postavy, jedinej benefit je to zlehceni chytani kazdych 5 levelu...

    sam teda ted jedu tu nejhorsi variantu co tam ma :-) 4/1 protoze potrebuju ty formidable
    The Fastest Way To Level up and Grind In Wizards Unite New Info
    https://www.youtube.com/watch?v=SUkWC-Rek_c
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    tady se to max lurovani vyplati. ted za jednu session na dvou innech: vrba mlaticka, dumbledore. sirius black, weasliovic auto, 2x nimbus, famfrpal ron plus nejake zlatonky a podbny level foundables
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw pristi tejden je uplnek, cas nocnich lovu na vlkodlaky... :-)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EVILMIND: Chance to drop restricted books by byla fajn, aspon pro nas, co jedeme dve classy soucasne :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    @HPWizardsUnite
    The first ever Harry Potter: Wizards Unite Community Day is happening on July 20! Stay tuned for more details coming soon.

    Jsem docela zvedavej, jaka je jejich idea CM pro WU. Pravdepodobne ne shiny foundable... :-))
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND: Na prvního jednorožce jsem vyplácal myslím 12 energie a nejsilnější exstimulo :) Taky to bylo asi na 7 levlu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ale tohle me rozesmalo, to je presny :-)

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    musite kreativne ;)

    ale jinak vazne, me teda pocita spis vic nez pogo, diky tem vylukam co ted jsou docela hodne naskace v tramvaji (coz ale jako odpovida kdyz jdeme krokem furt), a vetsinou mi to presne vyjde, ze kazdej den kdyz jdu z prace, tak si sednu na Kampu mam tam vychozeny vsechno, takze muzu u veze pootevirat



    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JEREMIUS: Měl, aktivně jsem ho používal. "Ujdi 5 kilometrů" je úkol taky ve hře.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    AXTHEB: Měls celou dobu zapnutý telefon? HP se bohužel u mě na mobilu sám vypíná. Jinak vzdálenost je vždy mimo realitu i u PoGo :-(
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Hm, tak jsem dneška šel do práce pěšky. Na úkolu "Ujdi 5 kilometrů" přibylo 2.8KM, měl jsem rozpracovaných 6 portmanteau a na nich přibylo 1.2 až 1.8 kilometrů.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    AXTHEB: Jen mezi
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PSYCHO: Dá se switchnout přímo ve věži, nebo jenom mezi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam