• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    Místnost věnovaná nově vydané AR mobilní hře na motivy světa Harry Pottera, od autorů Pokemon GO a Ingress.

    Dobrá tabulka s přehledem, na jakém levelu fortress padají jaké foundables.
    Foundables in Fortress Battles - Tabulky Google
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/18iEvxZdFMUjYQzHeDHDWyZ0OWFEQ6d7hfB1ly08Cxjc/edit#gid=1812999882
    rozbalit záhlaví
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    RANDOM_NIGHT: Jip
    Diky

    Ano nebo ne? Jake to bude mit nasledky? Krom toho, ze se to vymaze a budu sbirat znova?

    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    KASUMI: V pravém horním rohu toho splněného rámečku máš ikonku, klikni si. :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: jsem obesel blok na dva pokemon gymy pred pulnoci, a mam 2 vlkodlaky a pixie. Ono je to fuk na ty strance mi toho zrovna chybi tuna, asi ze nevstavam rano... :) Ale snazit se zacnu az dochytam FP.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Nevite, proc mi nechce zmizet ta jednicka nahore z baru?

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Už chyceni 3 vlkodalci.
    Jinak za professora 5 bitev a zatím žádná formidable pixie. Ale zvířata padají pravda častěji.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    EVILMIND: Same here
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    do pytle jsem se chtel podivat na ten druhej kotlik, a omylem jsem si ho pronajmul
    samozrejme tam chybi potvrzovaci dotaz, jiste jen nahodou :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: stejne je mi to podezrely cely, za vsechny ty tezky dlouhodoby achievmenty tam jsou odmeny uplne jako smesny, a tady proste za tuhle jedinou zadarmo jen tak stovky coinu, a zrovna na potvoru v necem co ma "bug", ktery Niantic vsem radostne prozradil. To mohli ty coiny proste dat do nejakyho startovniho balicku novyho hrace, ne? :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: poslední šance zíkat snadno 400 goldu, stačí postupně v telefonu nastavit 10x různý jazyk/zemi :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ale tohle je vtipny :-) jesteze uz jsem tu odmenu vybral a utratil
    We will be removing the “Visit 2 Countries” Achievement from the game while we try to fix a known issue with this Achievement not tracking when a player has visited a different country. Stay up to date with Release Notes to know when we have fixed this issue.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Community Day:

    The first-ever Harry Potter: Wizards Unite Community Day starts on July 20th! This Community Day will include a Free Store Pack with 50 Spell Energy and 1 Barrufio’s Brain Elixir, 3x XP when you use Barrufio’s Brain Elixir, an increase of Traces on the Map, with a higher chance of seeing Hogwarts School Traces. Also, Dark Detectors will last double the length of time when placed in Inns.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Brilliant Event:
    Get ready for Potter’s Calamity Brilliant Event! An unusually high number of Harry Potter-related Foundables have appeared. Complete the event to earn Gold, Restricted Section Books, a new Ministry Portrait Lens, and more! Week One runs from July 16 - July 23 PDT. Week Two runs from July 30 - August 6 PDT. Each week will have different tasks and Registry pages for you to complete, so make sure you’re ready for both! (Both weeks start and end at 11am Pacific Time.)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak jsem zkusil swapnout do professora, nacpal do nej par scrollu z dneska, dal jsem tomu asi dve hodiny a mam 6 FP
    to neni spatny, takze zejtra budu pokracovat - bohuzel mi nakonec dosla energie, protoze s tim low level charem proste kazda vez zere dost, prestoze fortress na Kampe je vedle 2 innu, tak jsem to neutahnul
    nejvic me teda nasralo, ze hned dvakrat jsem mel LEPSI pixie nez potrebuju, jednou dokonce elite :-/
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    NECROMAN: Ale jen po 22 hod., ne?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Blíží se úplněk a vlkodlaci jsou venku k chycení!
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EVILMIND: yes... doxy (jenom behem dawn) a vlkodlaci (jen uplnek +/- 2 dny)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jo, skoda ze to je jen cira nahoda a nejde to nejak ovlivnit skillem :) Kazdopadne mit to prijde jako nejpeknejsi cast hry. Jen bych asi vylepsil, aby to fakt davalo jen rare suroviny - obecne mi prijde, ze to jako s tou raritou nemaji moc rozmysleny, treba ve skleniku po prvotnim nadseni uz vubec nic nepestuju, sbiram jen vodu a palim to vsude random jen kvuli challenge na kvantitu. Protoze uplne vsechny suroviny mi proste napadaji nahodne, kdyz mi cirou nahodou neco chybi, tak proste micham jiny lektvary, a jelikoz to tak dlouho trva, tak nez domicham mam v klidu nasbirano.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: mě se nedávno podařilo 5x Family XP, také se hodí: ZDE
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak cestou do práce, z 2km jen. To kdyby vyšlo vždycky...

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PSYCHO: proc souvisi FP s uplnkem? v tom dalsim SOS ukolu jsou vlkodlaci?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jsem vyupgradoval max energii az na 225, coz mi ted staci i na celodenni sezeni doma (sedim uprostred dark art oblasti se spoustou spawnu, takze to mam na dvojnasobnem levelu nez ostatni), a uz mam vyzkousene, ze naplno se nabiju prujezdem tramvaji pres Malou Stranu tam a zpet... :-) Takze runa pro me je urcite cennejsi nez energie. To me mimochodem trosku stve na tech youtube srovnavacich videich co jak delat efektivne, ze automaticky pocitaji, ze kupujes energii, a navic i ze kupujes lektvary, to nechapu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam