• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak jsem zkusil swapnout do professora, nacpal do nej par scrollu z dneska, dal jsem tomu asi dve hodiny a mam 6 FP
    to neni spatny, takze zejtra budu pokracovat - bohuzel mi nakonec dosla energie, protoze s tim low level charem proste kazda vez zere dost, prestoze fortress na Kampe je vedle 2 innu, tak jsem to neutahnul
    nejvic me teda nasralo, ze hned dvakrat jsem mel LEPSI pixie nez potrebuju, jednou dokonce elite :-/
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    NECROMAN: Ale jen po 22 hod., ne?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Blíží se úplněk a vlkodlaci jsou venku k chycení!
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EVILMIND: yes... doxy (jenom behem dawn) a vlkodlaci (jen uplnek +/- 2 dny)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jo, skoda ze to je jen cira nahoda a nejde to nejak ovlivnit skillem :) Kazdopadne mit to prijde jako nejpeknejsi cast hry. Jen bych asi vylepsil, aby to fakt davalo jen rare suroviny - obecne mi prijde, ze to jako s tou raritou nemaji moc rozmysleny, treba ve skleniku po prvotnim nadseni uz vubec nic nepestuju, sbiram jen vodu a palim to vsude random jen kvuli challenge na kvantitu. Protoze uplne vsechny suroviny mi proste napadaji nahodne, kdyz mi cirou nahodou neco chybi, tak proste micham jiny lektvary, a jelikoz to tak dlouho trva, tak nez domicham mam v klidu nasbirano.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: mě se nedávno podařilo 5x Family XP, také se hodí: ZDE
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak cestou do práce, z 2km jen. To kdyby vyšlo vždycky...

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PSYCHO: proc souvisi FP s uplnkem? v tom dalsim SOS ukolu jsou vlkodlaci?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jsem vyupgradoval max energii az na 225, coz mi ted staci i na celodenni sezeni doma (sedim uprostred dark art oblasti se spoustou spawnu, takze to mam na dvojnasobnem levelu nez ostatni), a uz mam vyzkousene, ze naplno se nabiju prujezdem tramvaji pres Malou Stranu tam a zpet... :-) Takze runa pro me je urcite cennejsi nez energie. To me mimochodem trosku stve na tech youtube srovnavacich videich co jak delat efektivne, ze automaticky pocitaji, ze kupujes energii, a navic i ze kupujes lektvary, to nechapu...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    NECROMAN: Jako jo, nerikam, ze ne. Ale jsou mista, kde to neni tak easy :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PSYCHO: 1 energie = 0g, aspoň v Praze. Navíc za dokončenou runu máš body a "nálepky", tedy foundables do alba.
    Před prací jsem zkusil přepnout na Professora a hned v první bitvě 2x common pixie, to půjde :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EVILMIND: Hele, 1 runa 4g, 1 energie 2g, potvoru zabijis na 2-3 rany. Kdyz to chces udelat co nejdriv (a opakuju, ze ted se to mozna hodi, jinak od pristiho vikendu to mesic nebude mit smysl - do dalsiho uplnku), tak je lepsi setrit energii na to ldyz tam fakt je.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PSYCHO: neni lepsi kdyz uz to otevres to proste projit, runa je cennejsi nez energie, ne? resp. teda nevim na kolik ran to ten cerstvej profesor dava... :-)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EVILMIND: Jinak kdyz jsem to delal, tak jsem vzal do prvniho hexu, vic nemelo smysl, ted jedu jeste o kus dal, protoze na solo je prof vyrazne lepsi jak zoo.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Na druhoud stranu, nebylo kam spechat, tu dalsi SOS dodelam tak za rok, protoze po mne chce, abych vstaval ve 4 :D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    NECROMAN: Hehe, ten navod jsem na reddit psal ja :D

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: myslel jsem to tak, ze kdyz uz, tak aspon par tech prvnich nodu vezmu
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Pro přehození nepotřebuješ žádné svitky, ne?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: na tom je uzitecna informace ze to delal v 3/1, to mozna zkusim :-) jsem teda bohuzel propalil svoje healy vcera, ale zejtra zkusim neco namichat, plus posetrim svitky za 1 den co hodim do profesora, a uvidime
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: jeste lepsi navod:

    If you are like me and not a professor, finding formidable pixies for the S.O.S task can be tricky.
    I used another redditor’s technique to hunt them - waiting until everything on the map had spawned to check for pixies/elites, and simply leaving if none spawned (to conserve energy).
    Using this method, I got 4 pixies using 118 runes.
    Following this, I focused on brewing healing potions, switched to professor (with a completely empty skill tree) and began hunting ruins 3 with rank 1 stones.
    Within 25 rune stones, I had defeated the remaining 6. A vast improvement in efficiency.
    I hope this information is valuable to you - good luck and good hunting.
    TL:DR: it’s more efficient to chug potions as a lvl 0 professor than to hunt pixies as a MZ or an auror.
    Edit: P.S.if you are playing a professor and you still find this S.O.S. entry difficult - don’t feel attacked.
    I think this step is poopy for everyone, my goal was to throw some coins at the problem and share my findings.
    If I can save you a couple runestones with this method, that’s a win!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam