• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Za mě ty expy byly/jsou nesmyslě vysoky, lidi naháněli levely strašně rychle, až jsem si sám říkal, proč to zase takhle kazí
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    2.0.2. není poslední verze? Chce po mě update, ale jiný APK jsem nenašla
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Bude opraveno vysoké XP za brilliant sovu a Harryho, poslední šance urvat nějaké XP do dnešních 9 hodin večer.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    lol to vypada ze bude nerf expu za Hedviku
    jako prijde mi, ze se fakt hodne snazej odradit co nejvic hracu hned prvni mesic, asi nejakej krtek z PoGO tymu :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: ani ne, ja treba na tu posledni vypotreboval celej balik run co jsem koupil. Coz me ted trosku stve, protoze kdybych pockal (a vedel jsem ze se to stane), tak jsem ted soucasne mohl s pixie huntit i ty svetry na eventovejch runach...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Btw. dal jsem asi uz 7 bitev lvl3 za Professora a ani jedna formiddable Pixie, to uz je divne,
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EVILMIND: klasika
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw jsem dneska v te Hvezde chtel dat jeden fortress pro daily, coz vetsinou davam nejlepsi co umim abych zkusil otevrit dalsi - 2x formidable pixie, to jsem presne vedel ze se ted bude dit :-)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: My v Brně máme sraz ve 12 :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw event podle meho prevodu casu zacina v sobotu ve 12, ne? vsude v CZ pisou 11, ale to i prijde spatne
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    byl jsem tam ted v poledne, a neni to tam spatny, jsem tam byl predtim v zivote jen jednou, kdyz tam byl mission day v Ingressu :-)
    akorat mam pocit, z toho jak jsem projel centrem, ze zrovna ted to spawnuje hodne vsude, jak zase neco na serverove strane zmenili, takze tezko posuzovat jak moc je to dobry, ale kazdopadne jsem tam za hodku udelal level v klidu, a neni tam prelidneno turistama, lavicky uplne vsude, cerstvej vzduch, da se tam kourit (resp. asi, nevidel jsem zakaz nikde), vsechno pekne rovny cesty (takze se hezky pricitaji kilometry)
    neni tam ale osvetleni, tak to v noci mozna bude trochu dobrodruzny :-)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EVILMIND: Zni fajn, se asi pridam... :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    neco takovyhleho bych si predstavoval, jak nekdo na redditu postoval ze vidi s 0 energy :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jo to je presne muj cil pro dnesek, rychle pushnout ten lvl 25 aby bylo chytani lehci

    jinak ja to pochopil tak, ze to budou dva ruzny eventy, tj. po tejdnu se to resetne, ne?

    na discordu dal nekdo tip kam jit v Praze, jdu to tam zkusit (stejne jezdim okolo)
    obecne me stve, coz uz teda vim z PoGO, ze tu proste nikde nejsou takovy mista jako vidim ze maj lidi fotku ze videj proste treba 30 spawnu soucasne :-( a ted jak to je za litr kazda sova, to se musi expit samo - pokud to tam bude jak slibuje, tak tam budu i na ten event v sobotu

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zajímavé, za každou chycenou event sovu je 500 XP, s lektvarem potom 1000XP, dobré na farmení :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tak srovnani lvl 24 vs 25, po 25 jde vsechno snaz, harry je hustej, ale srovnatelnej s jednorozcem. Nechtel bych event delat na lvl do 19, to musi byt peklo.

    Na druhou stranu, xp jsou silene dobry a i po naplneni registry davaji 5 family xp kazdej, coz je oproti 2/3 ve flora/fauna super.

    S timhle a s tim, ze to potrva 2 tydny verim, ze max lvl (65+) dam (vzhledem k tomu, ze na predchozim mam rank 29).
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    EVILMIND: jsou. jeden mi padl
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw nepadl mi zadnej 7km, nejsou? a to jsem mel prazdnej inventar skoro, predtim jich padalo tak 80%
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nahodou dobry, sice se moc nepredreli (obe ty veci tam presne stejny uz jsou, jen jim pridali fialovou mlhu), ale zrovna na tyhle dva v klidu konzistentne kreslim mastery, takze parada, to bude expu...

    Kazdopadne neni na co cekat, jak slibovali, ze event pripadne je mozne dodelat pozdeji, kdyz jeste mate po jeho konci portkeys/stones, tak tim podle reakci na redditu ocividne mysleli "pozdeji, ale nez zacne dalsi event" :-)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tvl. Zlaty jednorozci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam