• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KASUMI: ono se to objevuje nejak dvakrat, myslim jednou hned na cas, a podruhy asi po 20-30 minutach jeste jednou
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: moje pointa nebyla ani tak transparentnost, jako to, ze Niantic si buhviproc vzdycky vybere to reseni, co nastve hrace. Nemluve o tom, ze sova, co je schopna desetkrat resistnout master kouzlo, si tech 600 xp zaslouzi! :-)
    A to jeste jsem zvedavej, jestli aspon zustane tech 5 family XP, ktere nezminujou, a ktery jsou IMHO dulezitejsi, protoze scrolly potrebuju vic nez wizard xp.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NECROMAN: no mela jsem budik na telefonu (rostlo to 24 hod), prisla jsem cca 10 min po dorosteni (byla jsem tam i 10 pred) a uz v kvetinaci neni...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Tak to máme dost jiný názor. Tomuhle se říká otevřený/transparentní přístup, který oceňuji. Co popisuješ ty, mi přijde právě jako přesdržku chování, kterým je třeba Niantic pověstný u PoGo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KASUMI: skleníky jsou "komunitní", po uplynutí času se úroda zobfrazí všem na mapě k sebrání, jen bacha, že asi po hodině zmizí.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    KASUMI: Tak to nefunguje. Sklízí se v bezprostředním okolí skleníku během asi hodiny potom, co to doroste. A sklízet může kdokoliv, nikdo ti nic nevezme. Asi jsi přišla pozdě.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: jsou stejny jako minulej event, jen sova ma dvojnasob, zjevne omyl. Ale jako, kdyz na takovou vec prijdes az po 2 dnech (!), tak nezacnes panicky posilat celostrankove notifikace o snizeni expu, bud to udelas potichu, nebo to proste velkoryse nechas tech par dni, a opravis to v dalsim eventu. Zvlaste, kdyz realny efekt je minimalni, co z toho dela harvest je to, jak rozjebali spawny... Tech gryphu (ekvivalent sovy) jsem za celej minulej event mel seen 108. Sov mam po 3 dnech 151.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ntvl
    24 hod si pizlam ve skleniku houbicku a nekdo mi ji lohne???
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PSYCHO: Dobré místo je i Hadovka kousek od Kulaťáku, kde je v řadě asi 15 míst, nebo okolí mezi Hradčanskou a Dejvickou.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: S obcerstvovnou* omg
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Jo jinak k ty Hvezde, tohle je taky solid misto a navic i z obcerstvovnou u innu :D
    (Central park Pankrac)

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    PSYCHO: lvl nastesti 20 :) ale ty pixies myslim
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    CIVETTA: level 7 nebo Professor lvl 7? :D
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    AXTHEB: Diky, to mi Google skryl

    Professor sice jsem, ael zasekla na 7. Musim pridat
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Za mě ty expy byly/jsou nesmyslě vysoky, lidi naháněli levely strašně rychle, až jsem si sám říkal, proč to zase takhle kazí
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    2.0.2. není poslední verze? Chce po mě update, ale jiný APK jsem nenašla
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Bude opraveno vysoké XP za brilliant sovu a Harryho, poslední šance urvat nějaké XP do dnešních 9 hodin večer.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    lol to vypada ze bude nerf expu za Hedviku
    jako prijde mi, ze se fakt hodne snazej odradit co nejvic hracu hned prvni mesic, asi nejakej krtek z PoGO tymu :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: ani ne, ja treba na tu posledni vypotreboval celej balik run co jsem koupil. Coz me ted trosku stve, protoze kdybych pockal (a vedel jsem ze se to stane), tak jsem ted soucasne mohl s pixie huntit i ty svetry na eventovejch runach...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam