• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: nejvíc mě tak dnes potěšila další Formidable Pixie, tak už zbývají jen tři :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Community day docela zklamání, sice jsem dal asi jeden level, ale jinak v podstatě nic. Půl hodiny jsem stál u dvou Innů, kde měl každý 3 detectory a nevšiml jsem si skoro žádných spawnů navíc.
    Pravda, ulovil jsem asi 5 nových Severe úlovků, ale to je tak asi vše.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Zaparkoval jsem v Arkádách. Jdu vás zkusit najít. Mám času tak na jeden brain elixír, tak snad uspěju. :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Jsem na druhy strane jak se posiluje, dojedu kolecko a stavim se, mam zizen, cerveny boty mam :D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    HARALD: Zaparkuj v Arkadach, potom centralni park u V mrakodrapu
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PSYCHO: My jsme u café na půl cesty, stůl za rohem vlevo od vchodu
    HARALD
    HARALD --- ---
    Jedu autem do Prahy. Kde na tom Pankráci je vhodnej flek pro event? Dá se tam zaparkovat?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EVILMIND: A neni to klasika 150 a vecnej repeat? Stejne jako registry maj 65+?
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    EVILMIND: tak ve vezich ano, ale nahodny souboje z traces jsou trapas... Coz me mrzi, radsi bych potkal nasranyho draka aspon 1000hp, at to nemame zadara
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: no, moc bych na to nespolehal :-) jsem jeste teda nepotkal nic co by melo vic jak 100hp?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: OMG draci a dává je na 2 rány. To doufám bude nakonec jinak, protože tohle je trapný :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    challenge xp level je potvrzenej na max 150 - tj. to mi prijde, ze nejvzacnejsi surovinou se stavaji ty red booky, v odmenach za questy moc nejsou a v dolni casti stromu to tam skace po 20+ jako nic

    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Hm, tak mi odpadli lidi co jsem s nima byl domluvenej na CD, tak ted fakt nevim, ale asi dam tu Pankrac, prece jen ji mam bliz a ta hustota innu je tam bozi.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nekde uz event bezi... :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    moc pekny!
    maji bejt regionalne locknuty, nechapu celkem jako proc, nicmene - doufam na nas region vyjde nejakej badass :-)

    Dragons in Wizards Unite - Common Welsh Green - Coming soon
    https://www.youtube.com/watch?v=QKUJRzS0st0

    Dragons Wizards Unite - Antipodean Opaleye - Coming Soon
    https://www.youtube.com/watch?v=Y4-LtLUqqUY
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tak jaka? Mne vychazej dve mista:
    1) Dejvicka (potazmo Hvezda) - tezko rict jak s pocasim, nevim jak to tam spawni
    2) CP pankrac, kde to spawni hezky a inny jsou blizko u sebe.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    DRAGONS! :)

    San Diego Comic Con Wizards Unite Recap – Dragons flying in at WU Fest!
    https://jibsentertainment.com/...n-diego-comic-con-wizards-unite-recap-dragons-flying-in-at-wu-fest/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jeste me napadl pro tip ted o pulnoci - nevybiral bych tech 10 energy za daily, nabral bych plnou jinde a tohle bude rezerva na event :-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    EVILMIND: tohle je dobrej pro tip :D
    Depending on where you’re playing and what the weather is like, you might also want to bring water, snacks, sunscreen, or an umbrella. If you want to play the full three hours, a charged up battery pack (and charging cable for your phone) is also a must.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: uprimne, ma bejt 30 stupnu, takze radsi park nez asfalt ;-) Ale urcite nekam kde je hodne innu planuju vyrazit tak hodinu pred, abych nasbiral manu, bo jsem tradicne zase na nule.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam