• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    No ja udelal asi level a pul a nechce se mi domu, tak jdu do mesta a zkusim jeste dodelat ten level a pul vo mi chybi do 30, asi 150k expu.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    My jsme se sešli parta lidí a hodně jsme bojovali ve věžích, což bylo super. Samotný event žádná pecka nebyla, měli by do příště vymyslet něco, čím nadchnou. Prostě dát novou věc, která bude k dispozici třeba jen v daný čas, nebo něco podobného.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ony ty spawny z DD jsou označeny, ale není to moc vidět, všimnul jsem si až na konci. Jinak nic moc, ani nebylo třeba chodit a zbyla mi půlka energy, a ti jsem nevybral těch 50 ještě. Aspoň jsem splnil hned 3 achievmenty...

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: nejvíc mě tak dnes potěšila další Formidable Pixie, tak už zbývají jen tři :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Community day docela zklamání, sice jsem dal asi jeden level, ale jinak v podstatě nic. Půl hodiny jsem stál u dvou Innů, kde měl každý 3 detectory a nevšiml jsem si skoro žádných spawnů navíc.
    Pravda, ulovil jsem asi 5 nových Severe úlovků, ale to je tak asi vše.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Zaparkoval jsem v Arkádách. Jdu vás zkusit najít. Mám času tak na jeden brain elixír, tak snad uspěju. :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Jsem na druhy strane jak se posiluje, dojedu kolecko a stavim se, mam zizen, cerveny boty mam :D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    HARALD: Zaparkuj v Arkadach, potom centralni park u V mrakodrapu
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PSYCHO: My jsme u café na půl cesty, stůl za rohem vlevo od vchodu
    HARALD
    HARALD --- ---
    Jedu autem do Prahy. Kde na tom Pankráci je vhodnej flek pro event? Dá se tam zaparkovat?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EVILMIND: A neni to klasika 150 a vecnej repeat? Stejne jako registry maj 65+?
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    EVILMIND: tak ve vezich ano, ale nahodny souboje z traces jsou trapas... Coz me mrzi, radsi bych potkal nasranyho draka aspon 1000hp, at to nemame zadara
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: no, moc bych na to nespolehal :-) jsem jeste teda nepotkal nic co by melo vic jak 100hp?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: OMG draci a dává je na 2 rány. To doufám bude nakonec jinak, protože tohle je trapný :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    challenge xp level je potvrzenej na max 150 - tj. to mi prijde, ze nejvzacnejsi surovinou se stavaji ty red booky, v odmenach za questy moc nejsou a v dolni casti stromu to tam skace po 20+ jako nic

    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Hm, tak mi odpadli lidi co jsem s nima byl domluvenej na CD, tak ted fakt nevim, ale asi dam tu Pankrac, prece jen ji mam bliz a ta hustota innu je tam bozi.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nekde uz event bezi... :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    moc pekny!
    maji bejt regionalne locknuty, nechapu celkem jako proc, nicmene - doufam na nas region vyjde nejakej badass :-)

    Dragons in Wizards Unite - Common Welsh Green - Coming soon
    https://www.youtube.com/watch?v=QKUJRzS0st0

    Dragons Wizards Unite - Antipodean Opaleye - Coming Soon
    https://www.youtube.com/watch?v=Y4-LtLUqqUY
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tak jaka? Mne vychazej dve mista:
    1) Dejvicka (potazmo Hvezda) - tezko rict jak s pocasim, nevim jak to tam spawni
    2) CP pankrac, kde to spawni hezky a inny jsou blizko u sebe.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    DRAGONS! :)

    San Diego Comic Con Wizards Unite Recap – Dragons flying in at WU Fest!
    https://jibsentertainment.com/...n-diego-comic-con-wizards-unite-recap-dragons-flying-in-at-wu-fest/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam