• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OSIP: protoze nemuzem prestignout celou stranku, takhle budeme mit dve rozfrcany misto toho
    OSIP
    OSIP --- ---
    EVILMIND: proc spatny?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND: Všude kde mohl. To víš, červenej portmanteau.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak vyhral cinskej cervenej, velky spatny :-(

    https://www.harrypotterwizardsunite.com/post/hpwuff2019-recap/
    HARALD
    HARALD --- ---
    NECROMAN: Aj. Jdu se naučit rozdíl mezi KDE a KDY. Pardon.

    Jo a díky za optání. Netušil jsem, že jsou dočasní. Tak jsem si teď rychle vyběhl a nachodil natolik, že už zbytek mám v portkey vaultu a snad to dochodím zítra.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Mělo by to být pondělí 15 hod
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: muzu se plest, ale teoreticky do zejtra 15? aspon tak s tim pocitam, taky jeste potrebuju, a dneska se mi v desti ven nechtelo...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HARALD: vidím, že všude, ale ještě na jak dlouho?
    HARALD
    HARALD --- ---
    NECROMAN: Všude. Zapni hru a budeš o ně zakopávat.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Do kdy jsou dostupné ty dragon egg portkeys? Vůbec jsem neměl čas o víkendu hrát.
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVILMIND: Úžasný, moc děkuju.
    HARALD
    HARALD --- ---
    AXTHEB: Pracuju u metra Stodůlky, kde je dostatek hospod v dosahu a všechno tam spawnuje jako divé. Stačí 3-4 krát za hodinu projít hospody a pochytat co se objevilo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    koukam na videa z fanfestu, a draci jako oddities maji asi 120hp btw, jak tu nekdo doufal v delsi boje a tak... :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    No, koukám že se málo snažím :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    AXTHEB: Podle mě to není tak těžké. Já hraju málo a v okolí eventové moc nemám a mám rank 43
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: vsak to jsem sem hazel vcera ne? :-) [ EVILMIND @ Harry Potter: Wizards Unite ]

    AXTHEB: tak mas jen 8-10 potvor na jeden level, plus level je jen 40, takze to jde fakt extremne rychle (plus 11 za skoro kazdou runu a klidne 1-2 cely levely za kazdej portkey)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: asi myslis tohle (i kdyz mozna existuje i aktualizovana verze tam tusim neco pribylo z tech novych stranek)


    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HARALD: To chodíš po městě a sbíráš klobouky jak ve fabrice, nebo jak ses dostal tak vysoko?
    HARALD
    HARALD --- ---
    HARALD: Tak oprava. Omezeno není. Jen nepřibývá rank. Svitky ano.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Tak i na eventu jde dosáhnout maximálně rank 65. Dolování svitků je omezeno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam