• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    HARALD: to bohuzel nejde, kdyz se prepnes na jinou profesi zacinas se svitkama i knizkama od nuly...budes muset pockat na novy lessons a chodit tak na dve hodky denne do vezi :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Nemám už co vylepšovat samotnými svitky. Mám si je syslit - ale to jich budu rychle mít stovky - nebo se pustit do druhého povolání a brát tam jen svitkové schopnosti?

    Jeden achievement požaduje 20 různých kouzel. Toho lze dosáhnout jenom když má člověk všechna tři povolání.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OSIP: fakt? :( ja restartoval tesne predtim a nevidim ho... ale ted jsem tahal assety tak zkusim znova
    OSIP
    OSIP --- ---
    EVILMIND: nejde michat? ja ho uz varim.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v shopu navic novej super darek, rozsireni batohu a ingredience na novej lektvar (michat nejde jeste)
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    EVILMIND: ano, to mi usetri hodinu a ctvrt ve vezi a uz budu potrbovat jenom nejakejch 147 kusu :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    5 red booku v balicku, to uz ted si troufnu rict, ze zatim nejlepsi event :-)

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OSIP: pry to funguje tak, ze se automaticky odecte pulka casu na vareni, kdyz novy lektvar prijde na radu
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Není to zase jen na heal, aby si magizoologové nepřipadali málo zbyteční?
    OSIP
    OSIP --- ---
    Nemel byt redukovan cas na vareni elixiru na polovinu? Nejak mi to nefunguje, hodil sem do fronty 4x Baruffio a trva to porad stejne.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OSIP: tak kdyby to byla stejna stranka oddities, tak by v souctu s tim vikendovym eventem bylo mozne ji prestignout, tj. dostavat pak vic expu za toho draka, co tu budeme mit furt (co bude doufam nejak normalne spawnovat). Jinak si ale taky myslim, ze ted budou cpat draky do kazdeho eventu, takze moznost bude - ono si to priznejme, zatim byli pokud jde o community dny jako docela bezradny, takhle budou mit paku na to dat neco, co lidi chteji...
    OSIP
    OSIP --- ---
    NECROMAN: to taky doufam, ale pro prestige maj vejce v jednotlivejch urovnich 4-12-24-36, takze to podle me znamena ze to neni naposled. viz https://wizardsunite.gamepress.gg/guide/new-oddities-how-find-dragons-and-dragon-eggs-wizards-unite
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OSIP: no jen doufám, že ty 4 dračí portkey, co mám v inventáři, pořád budu moci vychodit :)
    OSIP
    OSIP --- ---
    EVILMIND: nejak to nechapu, kdyz dneska skoncila moznost odchodit si vejce, jak by fungovala ta prestige, nebo to znmena ze podobnejch eventu bude vic a pak to zas tak nevadi.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OSIP: protoze nemuzem prestignout celou stranku, takhle budeme mit dve rozfrcany misto toho
    OSIP
    OSIP --- ---
    EVILMIND: proc spatny?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND: Všude kde mohl. To víš, červenej portmanteau.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak vyhral cinskej cervenej, velky spatny :-(

    https://www.harrypotterwizardsunite.com/post/hpwuff2019-recap/
    HARALD
    HARALD --- ---
    NECROMAN: Aj. Jdu se naučit rozdíl mezi KDE a KDY. Pardon.

    Jo a díky za optání. Netušil jsem, že jsou dočasní. Tak jsem si teď rychle vyběhl a nachodil natolik, že už zbytek mám v portkey vaultu a snad to dochodím zítra.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Mělo by to být pondělí 15 hod
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam