• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dnes už jsem chytil tři zelené draky, to je nějaký bonus v rámci této Brilliant Eventy?
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    AXTHEB: jsem zkousela vcera stahnout znova a odjinud...a nic. Jeste zkontroluju ty data, jestli nenarazim na pozdejsi vydani
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CIVETTA: Tak to aktualizuj, 2.7 vysla podruhe o den pozdeji s opravou prihlasovaci chyby
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    sakra, uz 2 dny hru nespustim. Mam 2.7 verzi a pise mi, ze nemam aktualni... takze nic nedostanete! :D
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    4611 4595 6941 taky obcas neco poslu :)
    ADDAH
    ADDAH --- ---
    Ahoj, doposud jsem hrála sama, ale už mě to trochu nudí. 0884 0392 2807
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: viz [ EVILMIND @ Harry Potter: Wizards Unite ] ja teda moc nechodim, ale lidi se tam schazeji skoro furt
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVILMIND: Hele, Pražáci, setkáváte se nějak a lovíte společně? Přidal bych se někdy.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    je to skoro stejne velkej XP bonus jako behem community day (jen asi o 100exp min pri 5 lidech), ale trva celej tejden

    Increased team bonuses during brilliant event? : harrypotterwu
    https://www.reddit.com/...e=reddit&utm_medium=usertext&utm_name=harrypotterwu&utm_content=t1_f82z5a1
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dárky!
    No Turnips in these Gifts – New Gifting Feature comes to Harry Potter: Wizards Unite - Harry Potter Wizards Unite
    https://harrypotterwizardsunite.com/post/gifting/
    HARALD
    HARALD --- ---
    Patnáctou věž jsem dobojoval ve 14:01. Takže ani 100 goldů, ani 5 knih. Docela to zamrzelo. :-/
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Tak jsem si přidala všechny, jejichž čísla jsem tu našla. Moje 3735 5772 1179
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OSIP: bohuzel jsem kvuli te chybe nestihl tu ctvrtou sadu ukolu, 100 goldu a 3 knihy zamrzi.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND: Díky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    AXTHEB: HPWU discord - https://discord.gg/7T5QCKC
    V centru se chodi do Kozlovny na Tylaku, myslim se tam bezne sejdou do tech 5, dneska tam ale byly 4 party, pokud se nepletu.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND: Tak jestli přišli s prázdnou... Kam chodíte ve skupině, máte nějaký veřejný domlouvací prostředek?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OSIP: muj osobni tip je, ze stejna osoba, co poustela event s tim, ze pobezi do 14, ho pak pustila znovu se stejnou chybou s tim, ze pobezi do 15! :-) A pak si to asi sel hodit. Nastesti jsme vetsinou delali ty questy pred zacatkem, protoze uz to bezelo ale jeste nebyli vsichni lidi, planovat delat to az nekdy ke konci tak clovek prijde o 100 coinu a knihy jako nic... :-(

    BTW jsem se celej event (byt jen dvouhodinovej) nedostal z energie pres maximum, kdyz jsem pred zacatkem vybral daily, darek od eventu, darek od tydenniho eventu, a posbiral 4 bonusy za ten quest, tak jsem byl cca 180 energie nad svym maximem, a jeste to za kazdej boj vracelo 10. U vedlejsich stolu jsem slysel jak obcas nekomu ke konci doslo, to fakt nevim jak se vubec dalo udelat... :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    OSIP: Dobrý no.
    OSIP
    OSIP --- ---
    AXTHEB: zacalo to v 10 a skoncilo to v 13, tj. o hodinu drive nez bylo uvedeno, pak to po 20 minutach zase naskocilo a skoncilo to ve dve, ale na reditu bylo info ze to pojede az do 15.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam