• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKVOSTLineage2 www.obligames.cz
    Zdravím, chtěl bych vás pozvat na Lineage2 C4 server classic. Bez úprav, bez donatu, bez GM shopu, buffera a jiných nepotřebných věci. Jedná se o HC server, pro HC hráče, co chtějí hrát opravdu MMO a ne singl v multiplayeru. Každá classa má svoje využití v partě a klanu. Jediná inovace je offline shop přes web. Pokud budete chtít poradit, pomoci napište ve hře do global chatu nebo mně tady na foru.

    www.obligames.cz

    Lineage II - The Chaotic Chronicle - Scions of Destiny (C4)

    Rates:

    XP/SP 15x *
    Party Bonus 30% *
    Drop 10x *
    Spoil 10x *
    Adena 15x *
    Raid Boss Drop 5x *
    Grand Boss Jewelry drop 1x

    Oldschool C4 gameplay:

    No Vitality System *
    No Herbs *
    No Common Items *
    No Shadow Items *
    No Masterwork crafts
    rozbalit záhlaví
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Tak to tady asi muzeme smazat, co?
    KULA
    KULA --- ---
    DAVESADE: DK PLECH! Znal jsem lidi co nevychodili střední školu proto být první Hero na serveru....

    Děláte mi radost chlapci! A nasadili brouka do hlavy, jestli to dát znovu za Tanka, Nukera nebo BladeDancera.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    IP adresa serveru www.obligames.cz nebyla nalezena.
    hm? jak se k vám dostat? :D

    jestli to máte na com doméně, tak si to tu upravte... na té cz nic moc :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    c4 sem hrál asi na nějakým cz, co to pak wiplo... a pak u poláků, kde se to taky wiplo, protože mrda botů

    kde a čím končí c4? už si to moc nepamatuju a hrál sem spíš na mid ratech
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    YETTY: si myslím, že pro starší hráče už neni čas a mldaší lajnu, na low rate, nehrajou... sic nafarmíš šperky a co pak?

    já to nehrál už 10let, cca... i když mě to láká, ale ten čas tam strávenej a pak nikdo nikde... to už sem na cz scéně zažil
    YETTY
    YETTY --- ---
    My jsme začali a zatím to vypadá docela mrtvé, což je škoda. Na tu samou otázku položenou do all chatu jsem dostal odpověď "neboj, někdo tu je". To mě moc nepřesvědčilo.
    Každopádně pro rekreaci postačí :))
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    ja tam pobihal par hodin a nikoho jsem nepotkal. vlastne v giranu sedeli tri trpaslici :)
    YETTY
    YETTY --- ---
    Určitě zajímavé. Rád se podívám na klasiku. Zkusíme s klukama ňákou partu po delší době...
    Kolik hrává hráčů? Koukám, že je to spuštěné už rok. Budeme se mít s kým lovit? :))
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    SK4NKY: Co jsem zatim zjistil, tak zadny klient pro Mac neexistuje. Dokonce se ani nedoporucuje Bootcamp nebo VMware, je to udajne velmi nestabilni :(.

    Jedine Windows, co mam doma, je obstarozni notebook, ktery teoreticky utahne C4 klienta, ale...
    SK4NKY
    SK4NKY --- ---
    Stejná otázka jako davesade
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    L2 jsem hral na free serveru DK Tech, bylo to moje prvni MMO, ktere jsem hral dlouhodobe. Samo jsem super lamka :). Ale z nostalgie bych to nahodil. Existuje klient i pro Macos? Odkud mam tahat zdroje?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam