• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKVOSTLineage2 www.obligames.cz
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    YETTY: si myslím, že pro starší hráče už neni čas a mldaší lajnu, na low rate, nehrajou... sic nafarmíš šperky a co pak?

    já to nehrál už 10let, cca... i když mě to láká, ale ten čas tam strávenej a pak nikdo nikde... to už sem na cz scéně zažil
    YETTY
    YETTY --- ---
    My jsme začali a zatím to vypadá docela mrtvé, což je škoda. Na tu samou otázku položenou do all chatu jsem dostal odpověď "neboj, někdo tu je". To mě moc nepřesvědčilo.
    Každopádně pro rekreaci postačí :))
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    ja tam pobihal par hodin a nikoho jsem nepotkal. vlastne v giranu sedeli tri trpaslici :)
    YETTY
    YETTY --- ---
    Určitě zajímavé. Rád se podívám na klasiku. Zkusíme s klukama ňákou partu po delší době...
    Kolik hrává hráčů? Koukám, že je to spuštěné už rok. Budeme se mít s kým lovit? :))
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    SK4NKY: Co jsem zatim zjistil, tak zadny klient pro Mac neexistuje. Dokonce se ani nedoporucuje Bootcamp nebo VMware, je to udajne velmi nestabilni :(.

    Jedine Windows, co mam doma, je obstarozni notebook, ktery teoreticky utahne C4 klienta, ale...
    SK4NKY
    SK4NKY --- ---
    Stejná otázka jako davesade
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    L2 jsem hral na free serveru DK Tech, bylo to moje prvni MMO, ktere jsem hral dlouhodobe. Samo jsem super lamka :). Ale z nostalgie bych to nahodil. Existuje klient i pro Macos? Odkud mam tahat zdroje?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam