• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TLAMPACPraskání sociálních bublin
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Schůze SVJ, praskání skoro na krev.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    NELLIA: nechapu... v tvy bubline jsou zabijacky spatne nebo tak neco?
    Ja ti ji jeste trosku rozbiju :-)
    Zabijacky mam rada. Je tam vsechno hezky videt. Zabiti zvirete, vyvrhnuti, stahovani, hlava s mrtvejma ocima... neni to divne neosobni, jako koupit si flakotu v plastovy vanicce. Kdyz stahuju zvire a dotykam se jeho jeste teplyho tela, tak si mnohem lip uvedomuju cenu masa, ktery si beru. Citim smutek za to zvire a zaroven vdek, ze si ho muzu vzit.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    "to máte nějakou zvláštní směnu, že jdete domů až v půl sedmý" soused, co třicet let dělal mechanika v Avia Letňany
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BERUNA: jj, rozved to. Co by měli spirituální Evropané dělat?
    BERUNA
    BERUNA --- ---
    Asijska buddhisticka praxe nema v evropsky spolecnosnosti tradici...a meditujici maji sklon k praktikovani cerne dhammy...to co je nazyvano osvicenim je ublizovani dusevnim zpusobem..protoze z dani se plati mimo jine NATO a ruzne prumysly...jak je to tezky pro ekosystemy ukazuje Greta hnuti
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Já moc nedokážu vcítit do těch, co jsou schopný celou večeři pronadávat, že je polévka nebo krupičná/čočková kaše horká. A když jim někdo taktně vysvětlí, že se to nemá míchat lžící, ale že se to má jíst od kraje a foukat, protože tepelná kapacita, tak se vztekají, že to oni dělat nebudou, že měli dostat žvanec ve správné teplotě...
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Právě ve vegan loving bisto. Dva malíři pokojů. Nejdřív to míchají, pak to ochutnají. Řeknou si u osbluhy o pepř a sůl. Sůl jim vietnamské děvče podá ale pepř zmateně hledá pod pultem. Najde. Oni teatrálně solí a pepří. .. Dál nevim. Odešel jsem.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mě nedávno jedna praskla. Dělal jsem sociální výzkum. Téma pohlavní choroby. S žádnou jsem se zatím nesetkal, ale vždycky jsem myslel, že jsem celkem liberální a bez předsudků, co nestigmatizuje a tak. Na místě jsem zjistil, že na tohle téma jich mám vlastně celkem dost. Hlavně o tom, kdo má co a jak k tomu přišel a podobně. Na místě jsem si uvědomil, že jsem vlastne stejnej vůl, jako třeba neočkovači a že už takhle premejšlet nechci.
    JUSER
    JUSER --- ---
    Ahoj. Ja myslim, ze je urcite dobry o tomhle mluvit. Ale taky na zivo. Zvlast dneska. A taky je potreba zkusit praskat i venku, zkusit to i mimo internetovou bublinu. Nekdy je to ale spis krunyr nez bublina. Tak ja jdu praskat. Mejte se
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Mě spíše zajímalo co se pod tím jako skrývá...
    A pokud to má být TOTO, tak si zajeď na sever polska a počkej až si chlap jako hora dá piwo se sokem a pije to přes brčko. To vypadá na naše poměry, kde to správné pivo je jedině Radegast a nebo Ostravar extra hořký, velice vtipný pohled.

    Pro neznalé jazyka je to pivo se sirupem.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Když si chlap jako hora vedle mě dá alíčko (ALE).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam