• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    :DD .. dělaj si to sami, nemaj chodit pozdě!
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Dneska jsem měl mít přednášku. Dvě minuty po začátku přednášky tam byla jen jedna studentka, tak jsem ji poslal domů. Při svém vlastním úprku domů jsem na schodech potkal hromadu studentů, co šli deset minut pozdě. Otočil jsem se zády a dělal, že je nevidím, a pak utekl po druhém schodišti, abych je nemusel učit.
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Přiznávám se jsem střelec, a když je něco na hovno tak je to kurva na hovno.
    A když je něco fakt super, tak je to fakt fakt mega super nejvic.
    Ano přeháníme ..... Ale v tom je naše krása
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Dnes jsem čekal tři hodiny na odtahovku do Brna v nějaké prdeli v jižních čechách. Dojel pro mě namachrovanej debilek kterej byl na facku už od první chvíle co jsem ho spatřil protože vypadal že ve svých třiceti letech sežral všechnu moudrost světa a hlavně se tak choval. Bohužel jsem po cestě musel vyslechnout telefonní rozhovor s jeho kamarádem. "No mam tady slivovicííí heléé, z moravíí heléé ale já se to tý jo bojím pít abych neoslepl víš co, voni to tam pálej jenom tak domá víš co kámo."

    Musím se přiznat, že jsem měl co dělat abych mu nestrhnul volant do protisměru a s velkým pokušením nás oba nezabil. Pak jsem si vzpomněl že mám v peněžence plato zoloftu....
    DYNK
    DYNK --- ---
    Vcera jsem si koupil 100g baleni Kinder cokolady a celou ji snedl. A dneska zase.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Byl jsem na návštěvě u našich, trochu mě bolelo v krku tak mě máti poslala at se mrknu do lékárničky po nějakým aspirinu nebo něčem takovým... No a co jsem nenašel :) Pár balení neotevřenýho zoloftu a kodeinu... Tak jsem hned hodil od každýho platíčko do peněženky na lepší časy :)
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    priznavam se, ze v tom vytahu v Europarku jsem prdet nemusel,ale kdyz jsem videl cekat ty 2 barbiny az jim tam po me prijede kabina,prislo mi to jako super napad,takovy prekvapko - jen me mrzi ze jsem nevidel jak se tvari,jsem proste prase
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    KIRA13: nejsi sama, holčičko, nejsi sama :D
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    KIRA13: znam cloveka ve svem okoli (chlapa), ktery se mi priznal ze ma 140 paru bot
    jses v pohode
    KIRA13
    KIRA13 --- ---
    Během 3 měsíců jsem si koupila 4 páry bot. Asi mám problém..
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    INVITER: dceru???
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Vim kde je medvidek.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    sežrala jsem dětem čokoládu a tvrdila, že nevím kde je :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    Chtel bych vosukat Katerinu Hrachovcovou :-)
    MARTIN_KAUTSKY
    MARTIN_KAUTSKY --- ---
    jsem ulhanej zmrd
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam