• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    dal sem do makovy naplne buchet rum a kdyz sem je dal ochutnat mym muslimskym kolegum, tak sem jim to nerek.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Právě jsem "ozdobila" jedny z nejhnusnějších perníčků na světě...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Mam plan B.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    I když vím, že je nemocná a nemůže za to, tak mě neskutečně vytáčí jak kašle. Jsem matka roku, fakt :)
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Dneska moje pracovní morálka asi bude stejná jako včera. S mladým jsme se každej v práci vymluvili na pracovní schůzku a jeli jsme si domů zamrdat :) :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PNXNTDD: za mne ne. Nostalgie k předmětům bez ucelu je k nicemu. Pokud te nastroj nejakym zpusobem "učil" kup si stejnej a pridej si to k seznamu lekci.

    Rikam to jako clovek kterej v zivote prosel skutecne bodem 0.
    KOIRA
    KOIRA --- ---
    Děsně moc se celej zivot snažím bejt spořádaná. A čím dál tím víc se na to chci vykašlat a přijmout ten chaos v sobě.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Věnoval jsem bezdomovci svůj kapesní nůž od táty když jsem byl ožralej protože mi to přišlo jako dobrej nápad protože mu se bude určitě hodit víc.....Přiznávám se že, teď je mi to líto.... i když to asi byl dobrej skutek. Má mi to být líto nebo ne ?
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Tak jsem dnes měla jít na vánoční slezinu..
    (né že by se mi tam nechtělo,.. řešila jsem, co si vezmu na sebe, poctivě ubalila dárečky:)
    ..no a pak jsme s chlapečkem pekli dort.. povídali si..chechtali se nesmyslům...
    a pak už bylo plno hodin...a...
    .. tak si tu teď nad teplou bezinkou řeším, jak se z té absence vylžu :)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    GUMIDEK30: Skvělá práce:)
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Dneska sem v práci za celej den nic neudělal . . . ale dělal jsem, že dělám a doobjednal jsem zbytek vánočních dárků . . .
    PEDRONITOS
    PEDRONITOS --- ---
    Když jsem v mládí kopal okresní přebor za dorost, na celém fotbalu mě vůbec nezajímal výsledek - jedinou potěchu jsem měl z ponížení protihráče jakýmkoliv (sportovním) způsobem.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Tři dny po sobě jsem měl home office, protože jsem v práci nakecal, že jsem nemocný, ale jen se mi tam nechtělo.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Při poslechu oldies cajdáku "Honey" od Bobbyho Goldsboro se pokaždé rozbrečím. A ne jako že mi ukápne pár slziček, ale že vzlykám, jak kdyby mi pomřelo půl rodiny. Úplně pokaždé, nejde to zastavit ani ovládnout. Občas si tu písničku pustím úplně cíleně, protože takhle si poplakat je vlastně dost úlevný.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Dost často se tvářím vesele a usmívám se, aby se lidi v mé přítomnosti cítili dobře, přestože jsem smutná a občas myslím i na sebevraždu.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    Vyjídám dětem mikuláše. Přeci se nemůžou cpát sladkostma.
    ZEWL23BABA
    ZEWL23BABA --- ---
    Může se člověk přiznat za něco, na co jenom myslel a neudělal?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Dneska sem posral co se dalo
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Nesnáším vánoce...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Mám nemravné sny o farářce Viktorii Kopecké...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam