• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GREAT_R: Leda tak do trojky. A vůbec... mám radši online dating, než dohazování.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Miluju buřtguláš!
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    GUMIDEK30: tak to gratuluji
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    SWATKA: dneska mám stejnej "problém"
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    GREAT_R: a proc to delas? Treba podvedome tu cimbalacku chces:)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nechávám se překecávat na víkend kdesi na Moravě s rodinou v červenci, místo toho abych řekl, že s nimi nikam nechci, že za to nechci utrácet peníze a že sakra hodně nechci, aby mi zas dohazovali nějakou č**** s cimbálem. Quality time...
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Přiznávám se, celý den v práci myslím na sex.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SARAJ: to je logicky a taky jediny akceptovatelny zpusob ;)
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    GREAT_R: mám možnost si dopřát chleba nenamazaný i namazaný - zpestřím si jídelníček
    EULE
    EULE --- ---
    Občas večer v posteli pláču tak tiše, že o tom můj vedle ležící muž nemá ani tušení.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GREAT_R: jeden bite - taky slusny naruseni integrity
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Když jsem jako kluk cca 9 let žil s tátou sám chvilku. Těšil jsem se až přijde vždy upraven každý čtvrtek z karet. Naschvál jsem na oko usnul v křesle, kde si odklàdal kalhoty, ze kterých padaly drobné různých hodnot, když jsem o ně zavadil, které jsem pak směňoval s kràsnou a hodnou 16 letou vnučkou sousedky za vàšnivè polibky u kterých vždy zakusovala čokoládu jen v kalhotkàch . Nikdy na tu vzrušující trému a chuť nezapomenu.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Ja si vsechno pripravim a nez si to odnesu, ukousnu si. Dalsi kousnuti je pak ale z jineho, jeste celeho kusu.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Ja si vytvarim instalace..v kazdem kousku ma byt vse, co je na taliri, aby sousto bylo dokonale. Nejdriv vsechno omeju, nakrajim, pripravim na talir, nainstaluju = tadaaa!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Já si koušu při mazání jen rohlíků nebo housek, abych do plochy vzniklé odkusem otřela nůž od zbytku mazadla.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    PRASECI_SOIREE: Je to jiný... představ si, že bys z kuřecího prsního řízku ukousnul jeden bite a pak bys ho osolil, naklepal a obalil v trojobale. Máš tu sice, jo, hotovej obalenej řízek, ale v břiše máš kus syrovýho masa a tomu řízku teda chybí ten jeden bite... Jakože starej to dělá s tím rohlíkem taky... a mě to sere, protože se do toho nedokážu vcejtit a přijde mi to logický jak ponožky v sandálech :-D
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Všichni mí kámoši jsou mrtví a nebo v dálce přinejmenším se mi to tak zdá.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Lidi ve mě občas vyvolávaj výčitky svědomí. Zdá se totiž, že řada lidí má ráda mou společnost, zatímco já nechápu, proč by měli, připadám si většinu času spíš jako Grinch. Ale s tím, jakej je pro mě problém dokopat se k nějaký sociální interakci mám pak pocit, jako bych jim něco dlužil. Oni mě maj z nějakýho důvodu rádi a já jim to neoplácím tak, jak by si asi zasloužili.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    NYKRUK: Jak se při tom cítíš, proč to děláš? Z hladu? Pro mě to je... narušení integrity toho rohlíku. Máš ho podélně rozříznout, namazat a sežrat... Tahle budeš mít aj míň plochy na namazání...
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    než si namažu chleba nebo rohlík, tak ho nejdřív kousek ukousnu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam