• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    V některejch obchodech s oblečením/botama jsem bez jasnýho nápisu DÁMSKÉ/PÁNSKÉ úplně ztracenej, točim se v kruhu, bourám do zdí, padám na zem, vždycky mě musí nějaká pracovnice zresetovat.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ZUULUU: Tak já Rebornu taky ignoruju, ale její jed v klubech cejtím, takže je to celkem normál...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GREAT_R: ja jsem zdroj a mnoho dalsich zdroju tu bude taky. To ze ty decka nemas za to ti nemuzu :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ZUULUU: příště radši priznej, co ti dělá radost. Tohle zní jako, že se záměrně vystavujes věcem, co ti delaj blbě a jsi zralá na dovolenou a detox.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    RAINBOF: děti? Byl by zdroj? Mě přišel nyx vzdycky plný starých pák.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Dneska sem mel luxusní erotickej sen ale chodej sen deti zejo...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NEI: no to děláš dobře, hlavně pokud seš dítě nebo zvíře ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Za poslední týden jsem měl hroznou chuť tři děti utopit a na dvě spadnout z boulderu.

    zjišťuju že asi fakt nemám rád děti :/
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    INDIAN: taky mam polovičku rád... A ještě radši, když je někde pryč a já mám chvilu volno.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    SALAMAN: me jenom manzelka!
    jednou sem mel tak slabou chvili, ze kdyz sem potkal po dlouhejch letech kamose v hospode (a samo uz oba slusne ztroubeny), rikali sme si jak se mame, co novyho a tak... on mi rika, predstav si, mam 8 letou dceru a moje zenska se dala na fet a odesla vod nas... a ze me uz jenom vypadlo: tyvole, ja ti to tak zavidim!
    (fyi, ja mam deti 2)
    ale jinak ji mam rad
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Serou mě lidi. Jaká novinka!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HOMOLOVKA:
    1KA: Kytiny jsou supr. Nikdo mi je nekupuje, musím sám
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznám že, tě dostat kytku od muže je tak úžasný. Škoda, že jsem si o ní musela vždycky rikat, to trochu ubírá na síle a momentu překvapení. Ráda bych dostala někdy kytku jen tak :-)
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Ačkoli jsem nikdy nebyla příznivcem květin, dneska jsem normálně pocítila lehkej závan závisti, když se kamarádka na insta chlubila darovaným pugetem, meh...
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ZUULUU: jak přesně probíhá ten výběr filmů bez zvířat?
    To si přečteš jako nejdřív obsazení?
    A co když už máš rozkoukano a najednou voala zvíře.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    je! ja nemuzu koukat treba na Bilyho tesaka! nebo na dostihy! je mi lito tech koni
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    NEI:
    NEI: koukám že sdílíme stejné názory. Lidí klidně milion, mazlík ani jeden. Palec hore. Vím je to těžké říct že nemáš rada lidi. Většina si to totiž bere dost osobně a že nemám ráda přímo je. Ale to není pravda. Mám i výjimky.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    ZUULUU:
    NEI: Mám z vás radost
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SWATKA: hele ja si je. Meju ale nesnasim tam byt dlouho takze to umim dost fofrem a kdyz to takhle nekomu uniklo tak na otazku zda si ruce meju odpovidam ze si je umim nepochcat.
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    PRASECI_SOIREE: ja nevim mě prostě stačí být u toho že jdeš na záchod a buď to slyším nebo rovnou i vidím (ja jsem celkově hodně všímavý člověk ). Ale tohle eviduji o každém asi tak od 9ti let. Prostě vim kdo si je meje a kdo ne.
    Já když jdu na návštěvě na wc tak se ještě dožaduji vstupu do koupelny potřebují s umýt ruce a dost to lidi překvapuje a to mi potvrzuje to že to většina nedělá.
    Dřív jsem taktně mlčela a pořád jsem na to myslela že to neudelal a citila jsem se trapně za toho člověka ale ted uz se normálně na drzovku zeptam ty sis nemyl ruce ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam