• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KRISKA: To mi dělají děti. Vyžerou ledničku a naaranžujou prázdné obaly, aby to vypadalo, že tam furt něco je. Grrr!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Projímadlo bych do toho na truc vrazil.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    SUBVERSION: nojo, sajtrenceři, to jsem mohla tušit :D
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    VERSONNENHEIT: Psyrixovi a Eviczka třeba, ty je všechny znáš) tak soutěžili kdo to sní jako první. Jednou jsme teda věděli že to byl Michal, byl doma v noci jen on, takže jsem ho s tím konfrontovala že jo) Říkal na to potvora že prý až moc dobře vařím a že to někdy chce jen ochutnat, zjistí že je to vynikající a neumí se potom zastavit.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Ja sem hroznej ras co se dojidani tyce, nemam problem peskovat i svoje nadrizeny ze neco nechali na taliri. Proto taky vseobecne kolegove se mnou nechtej chodit nikam na obed
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    SUBVERSION: :) to je psycho, to se mi nikdy nestalo, aby mi někdo sežral v noci z lednice moje jídlo. Asi protože jsem vždy bydlela buď sama, nebo s partnerem :) Spolubydlící byly spíš ženy nebo muži ?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    SUBVERSION: muj muz to vraci do lednice prazdny. opravdu velmi me to vytaci. treba otevru lednici vidim mliko, uvarim si kafe a pak zjistim, ze tam zadny neni... na marmelade je to aspon videt... ze tam zadna neni...
    BRAINWASHER
    BRAINWASHER --- ---
    nestíhám dávat plusíky :-/
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    RAINBOF: lol, to dělali vždy mé spolubydlící. Nebo uvaříš jídlo, dáš ho do ledničky, v noci ale přijde nějaká Chupacabra, sní ti ho a nechá tam malinký kousek aby nemusela mýt krabicku/panvičku. Pak se k tomu ráno samozřejmě nikdo nepřiznava)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    A nektery vracej 1 kolecko salamu do lednice aby nebyli ti kdo neco sezerou.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    ZUULUU: :) já vždy nechám malinký kousek jídla na talíři, to mám po tátovi a můj brácha to má stejně. vsechny co to vidí to sere, což chápu: že prý tak malý kus např. chlebíčku by se do mě ještě mohl vejit, ale už to nejde) nevím čím to je, taková blbost
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Já se na rovinu přiznám, že jestli sem ta blonďatá koza něco bleje, tak bych byl fakt vděčnej, kdybyste na ni reagovali přímo. Má mě v DI a díky skrývání odpovědí ignorovanejm sem jejích kravin z velký části ušetřenej, což ale nepřímý reakce dost sabotujou.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Naznacujete snad ze blondynka je...
    Oh no...
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    ale zase na rovinu za to muzou ty kokoti co za to plati oni sou jen matrace :o)
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    tak voni sou na to dneska i hrdy :o) jina doba no :o)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Takový ryzí pokrytectví není popsáno ani v encyklopedickým slovníku.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    BLONDYNKA: Asi tak 100x. Mně se líbí jak ve svý arogantní, nadutý a maloměšťácký povaze jsi schopná vidět ostatní lidi jako nějakej hnus, když to mají jinak a řeknou ti to. Pak na ně útočíš ať si zametou před vlastním prahem, když si sama plná sraček. Fakt mě bavíš. ;-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    THEMAKARESH: raději za fet?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Taky bych chtel odsudek od blondynky.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    BLONDYNKA: Alespoň jsem se nenechal mrdat za prachy. :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam