• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Kýchnul jsem si v obchodě do respirátoru a pak tam v tom musel ještě 10 minut nakupovat.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: A to jako proč? Protože stromy kvetou v březnu nebo protože hážeš flintu do žita?
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Kdybych mela pritele a dokopala bych se cvicit kazdy den, tak bych v tehle situaci byla vlastme asi docela spokojena. :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MADIETTA: ja tohle bral vzdycky jako prilezitost nakou kocku sbalit
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Nikdy mě nikdo na prvního máje nepolíbil pod rozkvetlým stromem. Vím, že je to klišé, ale je mi hrozně líto, že už to ani nikdy nezažiju.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Letos mi to jaro dává nějak zabrat, taky pořád myslím na sex.
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    DAPHNEE: So do I. Uklizeno, ale chuť nepřešla.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Mám neuvěřitelnou chuť na sex.. Tak se raději pustím do úklidu a snad to zase přejde :)
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    EATHAT: To mam v planu na pristi vikend
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    GUMIDEK30: zkus fetovat :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GUMIDEK30: ty jsi extrovert, ty to snášíš hůř, ale u spousty lidí se to tolik neliší od běžnýho režimu
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Pouzivam porad latkovy kapesniky a mam problem s kapesnikama na jedno pouziti (sila zvyku, zadny "politicky" presvedceni). Nez sme se uklidili do karanteny kdyz panika zacinala, tak sem z respektu ke kolegum v kanclu papirovy kapesniky pouzival, ale fakt s odporem.
    Ted uz sem doma a muzu zas konecne troubit do hadru.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    jsem docela lenoch a flákač - ale tenhle stav mě nebaví - kurevsky nebaví - mám uklizeno, uvařeno, psovi se věnuju na 50%, PS4 mě nebaví, mr*at nás baví, ale co je moc to je moc . . . říkám si, že až tohle všechno skončí (jestli vůbec) už nebudu línej a bude víc aktivní ( jen se bojím, že si to říkám teď a až to bude tak se na to stejně zase vyseru :-D )
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    LEJIMADA: Řekla bych že mimo církev nee
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    VERSONNENHEIT: a je samohana porušením celibátu? :)
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    MONROE: Já už mám celibát rok a půl :)
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    kreativni :o)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GREAT_R: triggeruješ :O
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MONROE: Uf... Tady triggeruješ lidi, co si nezaprcaj nedobrovolně.
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    mam vedle postele na nocnim stolku radio budik a pokazde, kdyz se na nej podivam, tak si ho v hlave otocim a prectu si to "slovo", ktere ty cislice vytvori .. tzn. 11.07 je LOII a podobne. Pokud to dava nejaky vyznam, mam radost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam