• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    RAINBOF: nerada bych si nechala odvat fantazii pri premejsleni nad tim, kde se ta rouska vzala a co mu to navozuje, az takhle daleko. Spis jsem si rikala, ze jim to doma spichla mlada s tim, ze 'jee to je roztomily' a ted to povinne nosi venku, aby vecer nemeli studenou kuchyni :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MANICCA: rouska z detskyho pyzamka. To je bizar...
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    Vsak jasny, budte v pohode, je to ciste funkční zalezitost :D




    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    přiznám se, že jsem nevěděl, že je nošení roušek o designu a vkusu.
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    Priznam se, ze je mi na bliti z chlapu v rouskach s infantilnima obrazkama a ze jsem rada, ze u nas v praci je svet jeste v poradku a pulka kluku vypada jak z divokyho zapadu a druha pulka jak z urny :)
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    TERA79: dal jsem si dobrovolne suchej brezen, prvnich 14 dni naprosto OK, pak uz na me sly chute na pivo
    obcas jsem si i koupil jednu dve flasky do lednice, ale otevrel jsem to az kdyz jsem mel splneno. dlouhy vecery jsem zahanel cernym cajem :)
    TERA79
    TERA79 --- ---
    GREAT_R: Myšlenku na 100 dnů bez chlastu mi vnuknul kamarád vloni v prosinci. Šel mi v divadle pro víno a sobě přinesl vodu, tak jsem se ho ptala, co mu je. On už nepije přes rok a půl.
    Můj prosinec byl dost náročný, vymetla jsem spoustu večírků, vernisáží a beneficí, svařáky tekly proudem. Všude se pilo. Už mi to přišlo skoro až dost. Tak jsem si o Silvestru připila na půlnoc a řekla si, že to zkusím.
    Kupodivu je významně horší konec BA období ;)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TERA79: jak to začlo?
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Jsou to přesně 2 dny a skončí mi 100 dnů na suchu. Jak já se těším na sklenku bílého vína! Ryzlink už se chladí, dám si židli k oknu, budu si opalovat kejty a poslouchat, jak ptáci nadávají.
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Mám mořskou nemoc. Jak na lodi když loď stojí tak i na visutem mostě.
    Mám v hlavě čidla co detekují drobný pohyb.
    I ten most co vedl k zoo mě drtil a rikala jsem že jednou spadne.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Vždycky jsem si myslel, že Shout mají na svědomí Depeche Mode
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Nechápu proč máme pomáhat chronickým stěžovatelům, kteří si stěžují na cokoliv, včetně "pracovnice banky se na mne ošklivě podívala" .. stejně nic nevyřešíme a jen tím ztrácíme čas!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Když teď například jedu po eskalátoru nebo jezdicím pásu do patra v supermarketu, dělám pod rouškou na protijedoucí lidi různý ksichty, třeba vyplazuju jazyk, divně cením zuby, nebo se prostě jenom strašně nablble usmívám a přemýšlím, jestli mi poznají na očích, že to dělám. Je to takové úlevné.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    INDIAN: Zvykl bych si, ale můj workspace, kde práce vodsejpá mi občas chybí.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Vubec mi nevadi bejt zavrenej doma a kolikrat sem vydrzel nejit ven treba i 5 dni. Sem rad ze sem ted s detma permanentne, jedinej duvod vytahnout paty z baraku je vodpocinout si vod manzelky anebo vyvencit deti na tu max hodinu a max kilometr co mame povoleny. Zboznuju ten klid venku kterej je tu premanentne jak v nedeli v 5 rano.
    Skoro bych si pral aby to tak zustalo, s tim ze bych moh 1-2 za mesic nekam na vejkend vypadnout.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    PRASECI_SOIREE: To sice je, ale proč ji chodit naproti a zbytečně ji to ulehcovat
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Docela se bojim Covidu, nejradši bych zalezl a min. rok nevylezl (no to je asi přehnaný), ale děsej mě lidi kterejm to je tak nějak u prdele a více či méně jim nevadí fakt že vymění to že asi 10% národa natáhne brka výměnou za to že si budou dál chodit vožírat tlamy, vočumovat na náplavky, předvádět se po kavárnách a pod. případně provozovat nálevny a vůbec další formy podnikání založený na hromadný socializaci. Jako chápu že ten výpadek financí a problémy jsou min. vopruz, já je mám taky a ne malý, ale prostě holt teď bude zase nepohodlí a budem ho muset překousnout, do teď to byl mejdan a procházka parkem, ale tomu je konec. Vím že to zlehčuju, tak jednoduchý to neni, ale když čtu některý názory co lidi píšou, hanba by mě fackovala stavět svoje pohodlí a rozežranost nadevše.

    Poznámka: tím se nezastávám tý sebranky okolo Bureše a Ovara.
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    Mám všechno a stejně nemám nic , potrebovala bych stroj času a par věci udělala jinak ...
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    PLS BAN BLONDIE :D
    BOB_ALT43_ULE
    BOB_ALT43_ULE --- ---
    Ten puká - ten taky puká ...
    nechci aby můj život ovládal národ pukavců

    nikdy nechci muset začít pukat podle pukavčích pravidel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam