• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    Jako deti jsme cetli 7up jako Tup
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    GREAT_R: přemýšlím jestli si pořídím elektroniku a nebo orální fixaci vyřeším tycinkami :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DAPHNEE: čím to nahradíš?
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    MONROE: Život samotáře má svoje výhody. :)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Začínám vážně přemýšlet nad tím, že se vykašlu na kouření cigaret :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nechci slavit tricatiny. Nevyhlasil jsem žádný termín, nejbližší se ke mně pozvali. Chci vsechny poslat do prdele, že mám covid, nebo buhvico.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Za celou karanténu jsem na sobě měla roušku asi 4x.
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    nikdy jsem nemela problem s Ceskou postou a nadavani na ni, hlavne tady na nyxu, mi prijde spis jako takovej folklor. A to mam spadovou CP v nakupaku
    TERA79
    TERA79 --- ---
    TLAMPAC: Ne. :)
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Kolikrát jsem viděl fakt pěkný nohy, a pak se ta dáma otočila a 70+. Někdy ženský nohy vůbec nestárnou.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    TERA79: s dětmi doma?
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Potřebuju být strašidelně sprostá!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: Já to vyvářím... a baví mě sledovat, jak pouštěj a jak se postupně odbarvují...

    A taky nosím ve vousech gumičku a dva skřipce, abych se tam líp narval.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Vyloženě mě baví žehlení roušek, ačkoliv všechno ostatní žehlení nenávidim žárem tisíce sluncí. :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ty píčo "g" místo "k" jsem neviděl snad o roku 2004, to je docela přiznání ne
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    a gde ty mas tu hranici takze neni rozdil mezi zivotem treba hmyzu a kone ?
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    MRTVEJ: Tvl a přesně tenhle názor je to, co je se světem špatně. Kde bereš tu jistotu, že lidskej život má větší hodnotu než zvířecí?
    Protože jsme se naučili mluvit, psát na počítači a zkurvit co se dá?
    Gratulki.
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    tak me tak napada jestli nejsi dcara mengeleho :o)
    jis maso ? :o)
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    husty :o)
    tak si taky zblebtnu :o)
    traveni psu je samozrejme zrudnost a melo by to bejt potrestano minimalne financnim postihem a spis i nakym odnetim svobody :o)
    ale srvnavat to s trapenim lidi no nevim no prece jenom jsme v tom evolucnim rebricku o trochu vejs a meli by jsme se podle toho chovat :o)
    a ty zuulluu mas samozrejme pravdu hlad je pro cloveka alfou a omegou pokud clovek hladovi stava se zviretem :o)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: jo! Jedem dál. Přiznám se, že jsem se podíval na Playgirls a Playgirls 2 a líbilo se mi to. Ale asi to bylo tím, že jsem věděl, do čeho jdu a že jsem měl předtím mnohem horší zážitek. Hrál jsem hru The silent man. Po tom má každá blbost promyšlený scénář a skvělou režii.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam