• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    VESTIGIA: nejhorší je, že dost takových "bavičů" běhá i v běžné populaci a když se spojí bavičská natura s nepříliš bryskní inteligencí a oblibou v sebeposlouchačství, vzniká přímo vražedná kombinace.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Vážně nesnáším takové ty lidové herce, rádoby baviče a moderátory, jako jsou Menšík, Donutil, Matonoha, Háma a jim podobní. Vždycky, když je vidím, tak se mi z toho jejich bodrého projevu dělá špatně.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: to je blbý, máš pravdu. no tak když si představíš zemní práce bagrem, a ten bagr je dost hluboko, aby stál pod skalní stěnou, tak ten bagr je docela v klidu, dokud se mu to daří rozebírat po kufrech. při rozpukaným masívu. když se v tý skále uplatní třeba dlouhý pukliny, tak no tak se taky daří objevit nějaký sporáky a pračky. no třeba když probíhají trhací práce, a podaří se odstřelit takový aspoň dvě velký průběžný pukliny, zhruba kolmo na sebe, někdy 8 metrový stěny, tak to je obývák. no a tuhle se utrhnul svah, plotny ukloněný přímo do jámy, a to ti bylo jako hromada klavírních křídel. tak asi tak.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PALEONTOLOG: Pointa, která vůbec nikomu nedojde, je pointa úplně na hovno, ale to už je tvůj boj.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: a co já s tím
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PALEONTOLOG: Hm, zatím to vypadá, že nejsem ani zdaleka sám, komu pointa utíká...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: tak ti holt pointa uteče, nedá se svítit
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    RESTINPEACE: Dneska si sousedka prisla klice vyzvednout a jako podekovani mi prinesla jahodovy rafaelo. Nemel jsem to srdce ji odmitnout.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PALEONTOLOG: To zní moc zajímavě, ale prosimtě bloky čeho z jakýho defilé? Vůbec nedokážu rozlišovat, čeho se tvoje práce týká.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    když dokumentuju velikost bloku, kterej zrovna vypadnul z defilé, těm nejmenším říkám autíčka, to jsou takový drobný kousky. Pak přicházi na řadu hrnky, po nich mikrovlnky a tiskárny, dál jsou lednice a auta a nakonec, když je prostor větší než 5x5m, tak tomu říkám obývák.
    takže když se bavím se stavbou, tak jim říkám, vlevo padali hrnky a autíčka, vpravo zatím jenom lednička, ale vidíš ty pukliny, to bude obývák !
    pak je spousta dalších mezirozměrů, jako pokličky, hrnce, pračky, sprcháče, koupelny, a předsíně
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    INDIAN:
    vtipy o chukovy jsem mel rad, alzaka mam rad porad ale to je tim ze si reklamu s alzakem musim pustit sam jinak se ke me nedostane. kdybych nebyl drzgrsle tak si koupim plysovyho alzaka.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Twerk mi prijde desne asexualni. :)
    TERA79
    TERA79 --- ---
    NTR23: Anička je skvělá!
    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    Nevím, jestli to tou chlapskou rymickou..ale rozbrecel jsem se u posledního dílu Star Trek: Picard.
    #zivotpotricitce
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Miluji Annu Polívkovou
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Ještě snad nikdy jsem neslyšel vtip o veganech. :/

    (Teda nepočítám ten neustálej brekot snowflakes kterejm někdo řekl ze je vegan a je to navždy poškodilo)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GREAT_R: blahopreju! Ja ani nevim jak dlouho tu sem :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    áááá... o měsíc jsem prošvihl svoje desetiletý výročí na nyxu. :(
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nemám nic proti vtipům o etnikách, menšinách, věřících atd, ale o víkendu jsem jich několik slyšel a byly debilní (zn. nikdo se nesmál...). Fakt je to o tom, kdo to říká (jestli je friendly, nebo xenofob nebo o tématu ví kulový), v jakým kontextu a celkově o kvalitě.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Vtipy o veganech mam rad, vtipy o Chuckovi mi prijdou vtipny asi jako reklama na Alzu s tim jejich zelenym idiotem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam