• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    TERA79
    TERA79 --- ---
    NTR23: Anička je skvělá!
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Miluji Annu Polívkovou
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Ještě snad nikdy jsem neslyšel vtip o veganech. :/

    (Teda nepočítám ten neustálej brekot snowflakes kterejm někdo řekl ze je vegan a je to navždy poškodilo)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GREAT_R: blahopreju! Ja ani nevim jak dlouho tu sem :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    áááá... o měsíc jsem prošvihl svoje desetiletý výročí na nyxu. :(
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nemám nic proti vtipům o etnikách, menšinách, věřících atd, ale o víkendu jsem jich několik slyšel a byly debilní (zn. nikdo se nesmál...). Fakt je to o tom, kdo to říká (jestli je friendly, nebo xenofob nebo o tématu ví kulový), v jakým kontextu a celkově o kvalitě.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Vtipy o veganech mam rad, vtipy o Chuckovi mi prijdou vtipny asi jako reklama na Alzu s tim jejich zelenym idiotem
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RESTINPEACE: protoze je to pravda.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Neprijdou mi vtipny vtipy o veganech. Ani o Chucku Norrisovi.
    DMAG
    DMAG --- ---
    DAPHNEE: já jsem před dvěmi lety přešel na Iqos, a před cca měsícem a půl jsem přešel na Paipo, a před měsícem jsem skončil s kouřením úplně. Ale nechci psát ani to, že jsem k tomu začal běhat, páč i tady v tom přiznávání bych si připadal jako vegan a majite iPhonu co má přítele :D
    SIMSA
    SIMSA --- ---
    J4C0B1M: Já na sebe rád sahám, protože jsem fakt hezkej týpek a mám se rád
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Rád na sebe šahám v práci, ale když mi to přijde na mysl doma, tak se na to vykašlu (ale mám kancl pro sebe, takže žádný extra dobrodrůžo to není).
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Když jsem mimo bydliště, tak si strašně užívám, že neřeším oblečení. Klidně jdu nakoupit ve vytahaných hadrech, umazaných ze zahrady a jsem s tím úplně v pohodě. Prostě tak, jak bych ve velkoměstě normálně nešla, protože bych se cítila značně nekomfortně. Nejlepší pocit v teplácích mám ve svém rodišti, to je pocitově úplný návrat do dětství. :-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Občas se stane, že neznám vcelku běžná česká slova, a vzhledem k tomu, že se slovy živím, se mi za to pak kamarádi a kolegové někdy dost smějou. Třeba jsem dlouho neznala slovo proluka a zcela vážně se domnívala, že Proluka Myslbek jsou dvě jména, něco jako Kolben Daněk.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Stejska se mi po bezovem liftu, vita lecitinu, lipu co se nedalo ucucat, ultimatnim krutim mase s vejci, rema masu a textove hre addamsonova rodina.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    MANICCA: my zase jako ZUP :)
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    Jako deti jsme cetli 7up jako Tup
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    GREAT_R: přemýšlím jestli si pořídím elektroniku a nebo orální fixaci vyřeším tycinkami :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DAPHNEE: čím to nahradíš?
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    MONROE: Život samotáře má svoje výhody. :)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Začínám vážně přemýšlet nad tím, že se vykašlu na kouření cigaret :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam