• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RESTINPEACE: Konfliktní prezident s břitkými bonmoty vadí. Nekonfliktní prezident s laskavým humorem by vadil. Existuje snad nějaký prezident, který by nevadil? :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    RESTINPEACE: Zkus to tady. https://www.opravarna.cz/
    Znam kluka, co to zalozil presne kvuli tomu, co frustruje tebe. Sama s tom mam vybornou zkusenost, me opravil pan starozitny radio za 300 a jinymu kamaradovi vymenili konektor v telefonu za 100kc a v servisu si za to puvodne rekli nehoraznou raketu
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    TLAMPAC: ta predstava me desi, sice to nebude stejnej pruser jako tam sedi ted, ale jeho priblblej ksicht, laskavej humor a za kazdou cenu nekonfliktni vystupovani pro me predstavuje ztelesneni ceskyho prizdisracstvi
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Mně trochu cuká oko z Marka Ebena. A to možná bude prezidentem.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Nesnasim volat opravare domacich spotrebicu. Jakkoli jsem zastancem toho, ze veci se maji opravovat (a ne hned vyhodit a koupit nove), tak mam pocit, ze se z toho stava nechutny byznys. Za posledni rok s tim mam bohaty zkusenosti, napr. vymena soucastky za 80Kc na pracce vysla asi na 2 a pul tisice. Dostavam se tim do paranoidni situace, kdy nez abych podporoval tohle vydridusstvi, tak si snad budu chtit koupit ty veci novy, cili vyrobci me maj tam kde me chtej mit.
    Naprosty protipol k tomuhle pristupu pro me predstavuje PAN svec ve sklepe na Koruni, ktery za 2 dny opravi boty, ktery jsou prakticky na vyhozeni a rekne si za to sto korun. Abych se necitil trapne, tak mu rad davam velky dysko.
    Takze ono to jde a ne ze ne.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    PETER_PAN: Ja Veselovskyho nesnasim jeste vic nez Drtinovou :D.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    MOODYCAT: Drtinova je hrozna [stiplava, neprijemna], Veselovsky naopak skvely. Smetana byla strasna, nekoukatelna, nedalo se to dokoukat - ale posledni dobu se dost zlepsila. Porad teda ta frackovitost ala Matej Stropnicky tam je, ale jsem uz proste stary.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Nesnasim Drtinovou s Veselovskym. Zajimava temata, zajimavi hoste, ale je dva fakt nedavam.
    FAT
    FAT --- ---
    Přiznám, bez mučení, že jsem byl v pokušení taky googlit, ale pak jsem si řekl že to udělá někdo jiný...
    :-D
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    priznam se ze nevim co je plumbus a kdyz sem zacal googlit co to je, tak sem to nakonec v pulce vzdal s tim ze to porad nevim a ze se urcite bez toho nejspis obejdu
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    RAINBOF: mají ho na aliexpresu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nemam doma plumbus!
    DMAG
    DMAG --- ---
    J4C0B1M: a to já jo :D , v prvé řadě je třeba pečlivý klystýr :D , když je kakaovej věneček hezkej a udržovanej, tak nevadí, že se člověk zmýlí v dírce :D , podobně je to s rajčaty. Když je dobrý a hezký, vůbec mi neva, že je z ledničky. Jo, a báj d vej, podobné průpovídky mi způsobují to, že mě mé nejbližší okolí má za strašnýho prasáka, což mi vlastně nevadí. Já osobně bych se za prasáka považoval, kdybych k pěkné čokojamce požadoval nálož čerstvýho kaviáru. To jo, to už bych o sobě mohl směle a hrdě říct, Viktore, ty seš strašný prase.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    DMAG: na tohle nemůžu nic říct :D

    DMAG
    DMAG --- ---
    J4C0B1M: Tak falus se taky nemá dávat do anusu, ale mnozí jej tam rádi strkáme :D
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Miluju studený rajčata z ledničky.
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    J4C0B1M: Možná nemají, ale z ledničky jsou lepší
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    z toho přikrcenýho ženskýho hlasu v reklamě na Planeo se mi kroutí uši, příšerný
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    GREAT_R: Oni se tam totiž nemají dávat :D
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    GREAT_R: naštěstí neznám nikoho, kdo by si dával rajčata do ledničky! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam