• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Cosi sem posral tak, ze uz 14 zasnu nad monstrozitou vysledku.

    Nektery prusery vas dovedou okamzite trvale zmenit.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Včera jsem byla uvnitř. Je to tam malý, jsou tam obří pavouci a strašidelná tma. Úplně všude. Strach je nejhnusnější, nejzákeřnější a nejvetší protivník. Pokořila jsem monstrum!

    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Můj kluk přišel s covidem o chuť a čich. Beru to jako znamení, že karma je na mé straně... To má za to že si furt vymýšlel co a proč mu ode mě nechutná a že to jeho matka prostě dělala líp. Za pár dní se mu to má zas vrátit :-)
    MONROE
    MONROE --- ---
    Mela jsem vic poslouchat rodice.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Bere mě Eddie Redmayne. Ale jen ve Fantastickejch zvířatech. A Zachary Quinto jen jako Spock. :D
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Chci si udelat caj na chalupe, kterou prinajimame a musela jsem pred tim umejt vsechny velky cajovy hrnky. Nesnasim, kdyz lidi mejou hrnky tim stylem, ze to vevnitr zustane ten hnedej povlak a sklenicky jen osplichnou vodou a zustanou upatlany. Jeste, ze pristi sezonu uz tu bude mycka.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ATOMINATOR: me polovicka zacala vyhanet do hospody, protoze sem dle jejich slov asocialni workoholik a hrabe mi z toho jak sem neustale doma... zacal sem tedy aspon i jednou tejdne chodit do prace (jakoze do kanclu, zbytek tejdne porad HO) a minulej tejden sem zasel s nakejma vykopavkama na pivo, jenze neplanovany chlastani lahvacu a strese z duvodu nechuti jit nekam do knajpy nebyl zas takovej vodvaz. ale snad prvni vlastovky, doufam ze sem si u sve mile polepsil ...
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Těším se na návštěvu kláštera. Jen doufám že nespadne, až tam vlezu :)
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Když vydrhnu byt, sednu si na sedačku, otevřu okno, naliju si sklenku vína, drbu kocoura a jen tak chvilku sedím a jsem na sebe pyšná (protože jsem právě dodělala úplně pitomou práci, co z duše nesnáším).
    (Dneska obzvláště, ale to je long sad story.)
    FIDA
    FIDA --- ---
    nesnáším jágra, sagana a koriandr
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    INDIAN: Souhlas. Jenže prožívání toho, jak je to ohrané, je ohranější, než ta písnička sama. Léta jsem ji neslyšel, za to že po půlnoci došlo i na Stánky...
    1KA
    1KA --- ---
    LORD_DE_SEIS: mám to obráceně, na ho makam z pod periny, nikdo mne furt neotravuje a místo hodiny a půl za volantem makam.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    TLAMPAC: jsi zly sadista a jednou na tebe dojde.

    (deska "na kameni kamen" je zbran hromadnyho niceni a je naprosto v rozporu zenevskym konvencim)
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    V rádiu hráli Stánky. S chutí jsem si je poslech.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    GREAT_R: I tak se to dá říct :) jsou členové rodiny například, se kterými nekomunikuji už víc než rok, s některými ještě mnohem déle, a musím se přiznat, vůbec mi to nechybí :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DAPHNEE: myslíš jakože týden tichý domacnosti?
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Významné mlčení nebo omezení komunikace ve mne opravdu nevzbuzuje pocit viny ani potřebu tu komunikaci znova obnovovat. Ono občas mlčeti zlato.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DMAG:
    MADIETTA: vůbec nepíšu. Nikdo včetně mě to stejně neprecte
    DMAG
    DMAG --- ---
    ZUULUU: co je to rukopis? Měním denně :D
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Na home office neudelam ani 30% toho, co udelam z prace...mam problem se k tomu dokopat a udelam jen to nejnutnejsi... zbytek casu delam cokoliv jinyho nebo prokrastinuju...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam