• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Že nesnáším mokré podzimy a že jsem zapomněl ve vlaku deštník. Paní z callcentra sice byly hodný, ale tentokrát to vypadá, že už se s ním fakt nesetkám. Teď když prší 24 hodin denně.
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    Mám ve vagónu metra své oblíbené místo.
    AMANT
    AMANT --- ---
    zeru hlas Al Pacina
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    VERSONNENHEIT: normálně... třeba večer, když děti usnou, tak mě přepadne žravá a tak si klobásu ohřeju.. no a sama se na sebe spiklenecky usmívám když to jím. Většinou si zapomenu i vzít na sebe tajnej převlek a paruku.
    ANDY_WARHOL:Většina mých soukmenovců jsou naopak masožravci. A kdybych měla hlad, tak bych snědla asi všechno. Někdy mi ale to snižování uhlíkové stopy ujede :) Stejně tak, že jednou za čas si koupim něco v jednorázovém obalu nebo s palmovým tukem, přestože to běžně minimalizuji.
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    tak pod zaminkou navstevy kamosky v prevleku inkognito prijede do jinyho mesta pak si pronajme pokoj v hotelu a nafutruje se ne ? :o)
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Přiznám se, že si moc přeju vědět, protože si to zkrátka neumím představit, jak někdo žere burgr a klobásu... tajně
    Jak se prosím jí "tajně" :D ?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    GREAT_R: říká se tomu póza.
    A asi by hrozilo vykopnuti z kruhu soukmenovcu, kdyby se na to přišlo.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    INSEQUI: ne, dokonce doma někteří maso i jedí a tak ho sem tam i vařím. Jen si u toho připadám nepatřičně. Podotýkám, že se mi maso nehnusí a nejím ho hlavně kvůli tomu, že se snažím stravovat hodně z místních/ vlastních zdrojů. Většinou ho vůbec nepotřebuju. Taky nikde netvrdím, že jsem vegan.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    INSEQUI: Říká se tomu sebezapření
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    LEJIMADA: Proč tajně? On ti někdo zakazuje to jist?
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    99% mé stravy je strava čistě veganská, ale jednou za čas (cca ob měsíc) mám hroznou chuť na maso a tak sežeru klobásu nebo hovězí burger.. tajně :D
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Slizký pracovní věci dávám na LinkedIn, intelektuální snobárny na Twitter a kraviny jako tahle na Nyx.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Co makám, nikdy jsem nevstával v 6. Jsem spíš sova. Teď mě k tomu nutí a beru to jako velkou zradu.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NEI: to jsem viděl a řadím to mezi věci, co už podruhý nechci vidět
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    NEI: jo, to zlý bylo.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GRAMEC: Tak kdo si pamatuje Katku, když to bylo nový, tak ví, že to byla pro lidi taková malá léčba šokem. Teď máme generaci, co má povědomí o drogách, co který dělaj a který nemaj brát, protože špatně skončej. Tak nějak doufám, že budeme mít i generaci, co bude mít zdravej online dating.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GRAMEC: Tak ono nemá cenu dělat, že se to běžně neděje. Já vidím problém v celý dating cultuře, která by mohla být lepší. Kde máš socku, která tě upozorňuje, co máš dělat, až tě začne někdo obtěžovat? Kde máš socku, která tě upozorňuje, co máš dělat, až tě začne někdo vydírat a pomlouvat? A kde máš administrátory, co se tomu vážně věnují.
    MONROE: No, řekněme, že jsme na tom byli s bandou, co je zkušená v online datingu - naše vztahy se převážně rodily tímto způsobe. Všechno jsme to znali a dávno jsme proti tomu měli štíty a už jsme se tomu dokázali jenom smát, jak ty holky dobře hrají a jak neobratní ti amanti byli.
    GRAMEC
    GRAMEC --- ---
    Měl jsem krátkou debatu s takovou mámou, která samo chce pro své dítě to nejlepší. Šla na to s naprosto nevinnou dívenkou, v nejlepším úmyslu, určitě dívence nebylo ani dvanáct. Oslovil jsem jí (matku), nakonec mi matka řekla, že je ten film je strasně neetickej.
    MONROE
    MONROE --- ---
    GRAMEC: Omg...
    MONROE
    MONROE --- ---
    GREAT_R: Cemu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam