• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Nejkrásnější dárek pro mne je, když mi někdo rád a dobrovolně věnuje svůj čas a přinese něco malého :) lízátko a častý kontakt mi udělá větší radost než drahé věci, které jsou jako náplast za to, že na mne dotyčný čas nemá.
    AMANT
    AMANT --- ---
    Zaměstávám pána se žlutým sakem
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Oncas kdyz se citim na hovno si zmerim teplotu jestli nemam covid. Kdyz zjistim ze mam 36,5 hned se mi ulevi ... :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Nasazuju si strasne prisny rozpocty na mesicni vydaje a temer nikdy je nedodrzim, takze jsem pak na sebe nasrana a stresuje me to, i kdyz od zacatku vim, ze to nemam sanci dodrzet..
    MONROE
    MONROE --- ---
    Ja pocitam doslova kazdou korunu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    SALAMAN: to je slovakismus ne, "ja som něni":))
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Penize v hotovosti vubec nepocitam jako penize, co "mam". Ty, co mam jsou jen ty na uctu, jakmile dostanu nekde hotovost, tak to nepocitam do svejch penez a kdyz je nasledne utratim, tak to beru jakoze jsem nakoupila zadarmo, protoze to neslo z penez co mam.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SALAMAN: A já neumím česky. Mělo tam být "nerozumím".
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Ze všech anglicky mluvících lidí světa není rozumím jen lidem z UK. Proč nemluvěj normálně?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Když mám větší hotovost, ještě tématicky v obálce, bojím se chodit po ulici.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Jo a nechápu drag. Prostě jde naprosto mimo mě, proč se hetero cis chlap navlíká do nevkusnejch ženskejch šatů, nahodí eště nevkusnější makeup, dovrší to příšerně afektovaným chováním a řečí a de zpívat Dlouhou noc vod Helenky Vondráčkový. V horším případě něco od Tiny Turner.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Líbí se mi filmová Babička se Šafránkovou. Pouštim si to proti trudomyslnosti.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Poslouchal sem Babičku jako audioknihu a líbilo se mi to.

    Taky sem hltal Twilight.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Čtu Venkovský sídlo a líbí se mi to!
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    SALAMAN: No dáš to do sušičky a máš další dvě hodiny :) Akorát že se tím celý problém odsune a změní na "nechce se mi vyndat to suché a skládat to" :)
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    KOVOVAMINCE: mě věšení prádla vyloženě baví a za úspěch považuju, když to pověsím tak, že to pak nemusím žehlit. Žehlení nenávidím, nikdy jsem nežehlila a v životě mě k tomu nikdo nedonutí :))
    Sušička je super věc když žijete někde, kde fouká třeba týden vkuse takovým způsobem, že vám to serve prádlo i se šňůrou.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    V předchozím bytě, kde bylo vlhko jsem se snažil co nejmíň prát. Neschlo to a plesnively tam stěny. Naopak jsem si zamiloval sušičku vzduchu.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Celej život jsem nenáviděla věšení prádla venku. V létě vás smaží sluníčko, v zimě omrzaj prsty...
    Ale po deseti letech v bytě, se mi po sušení venku vyloženě stejská.
    A proti sušickám jsem zaujatá ofc.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SALVATOR: nejhorší je, když skončí léto a vrátí se ponožky.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Přiznám se, že tomu praní doma moc nedám (ale zas o to víc vařim), ale věšení mě taky vždycky sere. Nejhorší je v zimě věšet to vlhký studený prádlo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam