• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Již několik měsíců jsem si neholila nohy, chtěla jsem to udělat na Vánoce, ale začalo mi to připadat jako zajímavý experiment a přišlo mi líto zahodit měsíc neholení, protože takovouhle skvělou příležitost vidět svoje nohy v přirozeném stavu možná už nikdy mít nebudu. Teď mám chlupatý nohy jako chlap. Můj feminismus to nikam neposunulo.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MONROE: cukr
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nikdy jsem nesnedla celou zmrzlinu. Co na tom vsichni maji?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GORDHART: Neda, ty porce jsou tzv. osobacky, tj. jeden kyblik pro jednu osobu.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    HOMOLOVKA: ta se dá jíst jinak?
    1KA
    1KA --- ---
    HOMOLOVKA: sezrala jsem 3 x100g lindt a vůbec nemam výčitky ;)))
    FAT
    FAT --- ---
    HOMOLOVKA: Tomu naprosto rozumím.
    ;-)
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Právě jsem dopekla dort klukům k narozeninám (15 a 39). Když se nevyjádřili jaký chtěj, udělala jsem tedy svůj nejoblíbenější... Už se těším na zakrojení slaného karamelu... Jen nevím, zda z něj budou mít stejnou radost jako já..
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Sežrala jsem celou Häagen-Dazs zmrzlinu
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    Od začátku ledna jsem si už pořídila 7 knížek. 5 nových a 2 z antikvariátu. To ten rok pěkně začíná.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Děsně mě to štve, ale zaBoha si nemohu vybavit příjmení své první,
    se kterou jsem měl sex...

    Vím jméno, přezdívku co jsme jí dal jí, přezdívku co jí dali ostatní, ale příjmení... nic.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: Audiobooku se musíš věnovat stejně intenzivně, jako skutečný knize. můžeš u nich dělat jen takovej multitasking, kterej ti to umožňuje, protože u něj kreativně nepřemejšlíš. Psát něco jinýho radši ne. řvát u toho na děti nebo partnera ne. Mejt nádobí jo, žehlit jo, plnit pračku jo, uklízet jo.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    GREAT_R: Myslim že ne, Time.

    FAIRIELLA: Mně audioknihy nevyhovujou. :/ Ztrácim u nich pozornost, což nevadí u některejch podcastů, ale u knížky je to blbý... Jsou pro mě dobrý tak na usínání, když muž jezdil na služebky.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: Pomůže ti audiobook a čtecí apky. Až budeš příště stát u dřezu stihneš nejmíň kapitolu za jedno nádobí po večeři.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Poslední dobou jsem neskutečně líná číst. Mám ve frontě 35 knížek + něco ve čtečce a nejsem schopná nic z toho otevřít. Cejtim se kvůli tomu jako hroznej člověk.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    zívnu si jenom když čtu o zívání... a teď si zívnete i vy... možná...
    FAT
    FAT --- ---
    MOODYCAT: Nemyslím. Jen společensky konverzuju.
    :-D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    FAT: Ja vim, ze si myslis, ze mi pomahas, ale ne :D.
    FAT
    FAT --- ---
    MOODYCAT: To už jsou jemnosti. Samková si na závody kreslí knír a Ledecké není tvář vidět pod přilbou a brejlema. Další drobnost - Ledecká má, v poslední době, lyže, kdežto Samková jezdí na jednom prkně. A Samková je starší a není to dcera Janka.
    Ufff...
    :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    FAT: A ja krava se to snazim rozlisit podle obliceje nebo podle toho, jakej sport delaji :D.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam