• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    AMANT
    AMANT --- ---
    JAMILLOS: jak taky jinak. proc by nekdo, kdo eriguje z white privilege temat, mel taky neco vysvetlovat, kdyz existuje prirozeny rad veci, o kterem se ted ale zakazuje mluvit.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    AMANT: Hele, je to výbornej stand-up komik a asi se nedostal tak daleko (mezi nejznámější minimálně v US) díky chytračení v internetovejch diskusích. Víc to nehodlám řešit.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    AMANT: Aha, tak panáček je černej buzerant!
    AMANT
    AMANT --- ---
    JAMILLOS:no tak to je muj novej hrdina, bily heterosexualni muz, ktery se neboji rikat pravdu a s nicim se nesere. takovejm patri svet a v ceskejch hospodach mivaj vlastni stul s napisem stamgasti. hned se k nim pridam a budu se radsi smat taky.
    AMANT
    AMANT --- ---
    DMAG: PC je tzv. politicka korektnost. "Prima opozice" k tomu bude asi soukroma spatnost. Tipuji neco lechtiveho.
    DMAG
    DMAG --- ---
    JAMILLOS: 1984 znam :)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    DMAG: Naprosto v pohode. Nic az tak dulezityho, je to jeden z modernich nastroju k potlacovani svobody; prisel a zase odejde. Vice informaci napr. v romanu 1984.
    DMAG
    DMAG --- ---
    JAMILLOS: fakt si nedělám prdel, ale já nevím, kdo je PC, a co je cancel culture. Asi jsem už prostě starej pes.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    DMAG: Jeden z nejlepsich a nejpravdivejsich stand-up komiku soucasnosti. Prima opozice k tzv. PC a cancel culture.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    JONY: tyjo a ja ho zas mam hrozne rada. Libi se mi jak se s nikym nesere. Ale nafoukanej mi prijde dost, to je pravda.
    DMAG
    DMAG --- ---
    SALVATOR: jsem marnej, nevím ani, kdo je Bill Burr
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    JONY: SALVATOR: panove, pridavam se...
    IRINASH: ja taky... jen mozna shon okolo vanoc a alkoholismus novyho roku zpusobi mirnej propad v nasledujicim obdobi, takze si zase vzpomenu, ze je jaro...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    JONY: Chápu. Žervés u mě patří mezi lidi, u kterejch se sice hodně často ztotožňuju z obsahem, ale forma mě strašně vytáčí. Další takovej je Bill Burr.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    AAHHWISEGUY: V tom případě mám jaro celoročně. :D

    INDIAN: Kdybys byl permanentně vzrušenej, asi bys mluvil jinak. :D
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    tento týden jsem docela zeslonila ehm :D
    DMAG
    DMAG --- ---
    JONY: přiznám se, že nevím kdo to je...
    JONY
    JONY --- ---
    nesnáším Ricky Gervaise
    TINA
    TINA --- ---
    Žiju minulostí a často se mi po ní stýská. Čim jsem starší tim je to horší, jednou mě to zabije. Často mi to vyvolá hudba nebo vůně. Dneska Tichá Dohoda, minule soundtrack z Trainspottingu.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    dyt to ma skoro kazdej
    ja asi jako ve "vrchni, prchni": Rek sem doktorovi, ze si kazdou zenskou co vidim predstavuju svlecenou a vite co mi na to odpovedel? Ze to tak ma taky
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    ROISIN: ja taky a to je mi 34 a jsem kluk
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    IRINASH: jaro...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam