• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    Tak nějak si teď nedovedu představit, že až toto skončí, tak budu muset začít chodit mezi lidi.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Prvních pár let na nyxu jsem si myslel, že Koudy je přezdívka Radka Hulána. :)
    MONROE
    MONROE --- ---
    Posledni dobou se citim nejvic v bezpeci s vinem.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    AAHHWISEGUY: tahle je pokud vim (nove) otevrena http://lovevelo.cz/zakazkove-stavby/
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    zacal jsem nakupovat komponenty na kolo, na takovou silnicku-polnicku na jarni/letni drandeni praglem a okolim a zimni udrzovani se v pohybu na trenazeru - a sice nakupuju dily ve vyprodejich a cyklobazaru a googlim ruzny varianty jak to zlevnit, ale stejnak je to drahy... :) ale co, je to sranda a vyzkousim si novy veci... :) ted jeste aby otevreli bike jesus dilnu...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Nesnáším všechny tyhle stand up komiky, nikdy jsem tomu nepřišel na chuť, je to zoufale nevtipný a tragický. "Nemam to rád" postupem času se zvyšující se oblibou přerostlo přes "neskutečně mě to sere" v "jsem na to alergickej".
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ATOMINATOR: no konecne to nekdo rekl. ja sem se taky snazil se na jeho porad koukat a neco si z toho vzit, ale bylo mi z nej strasne trapne. vzdycky sem kliknul na dalsi dil, ale prepnul na dalsi dil sotva dokoncil vetu.. hroznej sracker
    OXYGENE
    OXYGENE --- ---
    HOUBA: treba ruske Koulařky :D
    DMAG
    DMAG --- ---
    Už mám na FB zase banán :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DEADSLUT: já se během života musel naučit, že mít rád něčí práci a mít rád člověka, není vždy v souladu. U Toma to platí hodně.
    AMANT: miluju písničku z Oblivionu od M83 a Sundfør
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    když už jsou tu ti herci, tak já se přiznám že naprosto nesnáším obličeje a jejich "herecký prostředky" Pavláska, Koháka a Pee Wee Hermana a vždy když je vidím, mám chuť dát pěstí do obrazovky.
    AMANT
    AMANT --- ---
    DEADSLUT: jj, EoT nebo Oblivion jsou imho dost ovlivneny tou jeho "virou", ale ja oba ty filmy proste zeru:)
    a v EoT hraje ♥Emily♥ a ty klipy k tomu songu Love me again...pro me je to uzasna lovestory ve scifi kabate, nevim, co vic si prat..snad jen to zazit:))
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    SARAJ: s Cruisem mam schizofrenii, protože Edge of Tomorrow a Mission Impossible a Top Gun jsou moje guilty pleasure, když potřebuju nenáročnej nebo homoerotickej výplach s hepy-endem, jenže je to vymaštěnej scientolog, jenže podle všeho je hrozně profi a chová se skvěle k zaměstnancům...jenže je to vymaštěnej scientolog kterýmu pořádaj castingy na manželky...A má extra divnej zub uprostřed. A cokoliv hraje, tak hraje Toma Cruise. A stejně mu to odpustim. (a promiň, že když řekneš, že tě nebaví Cruise, rvu ti filmy s Tomem Cruisem, já vim, achjo...)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    ALESH: Věčný svit je taky supr
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ja mel stesti v nestesti v tom ze me tyhle hvezdy kompletne minuly, ponevadz v devadesatkach sem byl teenager socka z nemajetny rodiny, takze sme nemeli ani to video, na kino sem nemel abych mel aspon na pivo a pak nak sem stejnak kino vypustil uplne (parby byly prednejsi).... takze v ty dobe "in" nebo "kultovni" filmy sem vubec nevidel a nakej zlomek sem videl mozna tak ze z nakyho nasdilenyho disku sem si ty nekvalitni mpegy stah a videl sem je treba v megakocovine nekdy vodpoledne z gauce s vohratym kabanosem a lahvacem nebo ze mi to nekdo vnutil ze prisel s flashkou ... takze sem treba pred par lety poprvy videl pulp fiction a nak me to vubec nepumpovalo
    OXYGENE
    OXYGENE --- ---
    podle me je to fakt profi herec ....jeden z nej ,,,, ale ja taky moc veci nechapu, takze me to omlouva
    OXYGENE
    OXYGENE --- ---
    ja nechapu věcí, co třeba to že Cruise si nataci vetsinu kaskaderskych scen sam a uz je to starej deda ?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ALESH: asi, mozna, nevim.. zadna puma i tak:D Ja nechapu ani adoraci Cruise, nevydrzim na jeho filmy koukat vic jak 10min, vyjimkou budiz Magnolie, kde to dal dobre.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    SARAJ:
    :-D
    ALESH
    ALESH --- ---
    SARAJ: to jeho fyzicky herectvi me taky dost odpuzuje. Nicmena na Truman Show a Man on the moon vzpominam rad.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam