• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    ERRTU: To je ale diskriminační. Ja se chci romantick procházet pri měsíčku, abych pak podlehla bezuzdnemu mrdani
    1KA
    1KA --- ---
    VERSONNENHEIT: mám to stejně. Přijde mi to sexy s rajcovni 😀
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VERSONNENHEIT: Někdy se holt potřebuje člověk pomilovat, někdy si prostě jen zamrdat.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    ERRTU: to s tim ale nemá vůbec nic společného :) Mrdat můžeš s někým, koho miluješ ;)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    VERSONNENHEIT: priznavam se ze jsem divnej muz a prcat/mrdat/sukat jsem nikdy nesvedl. ja k tech par zenam potreboval vzdycky aspon neco citit, takoveho toho sukani pro sukani jsem nikdy nebyl schopen... zasrana vychova...
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    (muz: to jsem zvedavej kdy prijde na to, ze ten kabel jsem schoval ja)
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Výraz "milovat se" mi odjakživa v souvislosti se sexem vůbec nesedí, jelikož to slovo mám spojeno výhradně s emocemi a pro sex mě baví přisprostlé výrazy jako prcat, mrdat, šukat atd :)
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Nenašla jsem nabíjecí kabel od vibrátoru a tak jsem vzbudila muže, že mám chuť se milovat. Muž neví, že mám vibrátor.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MONROE: Mě Tomáš Vymazal (snad tu nemá account, to by byl trapas)
    MONROE
    MONROE --- ---
    Moc se mi libi Ivan Bartos.
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznám se, ze týdenní odstavka skodovky mi vcelku pomaha načerpat sílu. Sice jsem na překážkách, ale mohu denně jezdit na kole, spat Do kolika chci, cvičit jógu a dat si někde v klidu oběd. Chyběl mi ten pocit, dlouhodobě, ze NIC nemusím, jen mohu. Dnes je to třetí den a mám pocit, ze jsem doma měsíc. Diky za to.
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    MONROE: Kolik ze ti je? Ptam se kvuli kamaradovi.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Ze uz fakt starnu a na nejaky noci vzhuru uz proste nemam.
    Nejlip je mi s kockou. U notase. V posteli. S vetrakem.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Souvisí s mým posledním přiznáním…

    Minulý čtvrtek službu, kterou šefuju, navštívil nečekaně… wait for it… Vít Rakušan.
    Já bohužel zrovna snídala s naším generálním a pořádala poradu v zámeckém partu na včelí stezce v jiném městě. Tak ho holky provedly mým kanclem a poradenkou a zade jel domů. Měl smůlu pan poslanec, byl fakt blízko od setkání se mnou! :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SARAJ: Taky tu roli dostal na to, jak dobře tuhle scénku zahrál.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DMAG: tak ono jde o tu jednu scenu, ze. Mne ty sverakovske dojimaci filmy proste moc neberou, ale tahle klise scena na mne funguje, mno.
    DMAG
    DMAG --- ---
    SARAJ: miluju filmy se Svěrákem, ale Kolja mě nebere.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Nemam moc rada filmy se Sverakem, ale jak Kolja telefonuje ve vane, slzim. Jsem marna!
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    BOBESH: hmm... some mixed signals received

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    hnedy a cerny oci jsou muj kryptonit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam