• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    FAT
    FAT --- ---
    MUZA: Jasně, proč ne. Každého volba.
    :-D
    MUZA
    MUZA --- ---
    FAT: hele, radsi budu varit 3 dny, nez jeden papinak :D
    MUZA
    MUZA --- ---
    MICHELLEDANIELS: ja jen nejsem v kuchyni, kde je tahle vec v provozu... :D
    A co to udelalo sousedce?
    FAT
    FAT --- ---
    AMANT: Ale kdepak. Jen stačí mít všechno v cajku a je to bezpečné.
    FAT
    FAT --- ---
    MUZA: Ještě máš čas. Když jsem musel obměnit vybavení kvůli indukci, tak šel i Papin. Nabídl jsem všechno, co jsem vyřazoval přes FB známým a jedna se chytla. Že by ten Papin. Je jí přes padesát. Má ho už asi tři měsíce a ještě ho nepoužila. A já si nový kupoval jen kvůli dršťkové polívce. Protože vařit dršťky natřikrát v obyčejným hrnci je dost voser.
    ;-)
    AMANT
    AMANT --- ---
    MUZA: imho to muze kazdou chvilku vybuchnout!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MUZA: Když jsem přijela k mame a řekla mi, ze má v kuchyni papiňak, tak jsem čekala na zahrade dokud nedovaří.
    Když jsem viděla, co to udělalo naší sousedce s kuchyni, tak mám respekt.
    MUZA
    MUZA --- ---
    AMANT: jedna vec je mit respekt jako dite (nechod k tomu, je to nebezpecny, muze te to oparit etc.) a jina se toho bat v dospelosti :D ja ho mit doma proste nikdy nebudu...
    AMANT
    AMANT --- ---
    MUZA: a on nekdo ne?? kdo vyrustal pri tom normalizacnim š-š-š-š-š-š a neboji se toho, je imho kabrnak:)))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Málokdo, možná nikdo to o mně neví, ale vždycky jsem si přála zpívat. Né být profi zpěvačka, jelikož mě moje práce baví, ale prostě mít možnost si po víkendech zabékat a vyrvat ze sebe všechny ty energie a pocity.
    No a jelikož to nejspíš neumím a taky se stydím, tak to byl duvod učit se produkovat nějakou hudbu aspoň na gramcích...
    MUZA
    MUZA --- ---
    Bojim se papinaku 💥😱
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    To já většinou taky, jelikož se mi hned vybaví kolegyně Milada a to nechceš.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    jsem sokovanej, kdyz nekdo rekne, ze se neco deje na Milade.... ale myslim tim ulici Milady Horakove...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    LODBROG: potkani jsou boží to nepopírám :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    SHEALA: Tak buď skromnější. Takový potkan je taky extrémně roztomilé zvíře :)
    A ne taková nadutá svině jako kočka.

    Sice si to člověk pořizuje v nácti, ale lepší než nic.
    MUZA
    MUZA --- ---
    Nemuzu prestat koukat na Rockyho I. - IV. :D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    TRAUMA: dlouho sem to měla podobně. Imho každá bezdětná žena po 40 má absolutní právo na kočku.

    No - mě blokovala alergie, u kámoška s dvěma kočkama sem se i začla dusit.

    Nakonec ke mě přišla kočka, co alergii nespouští, nějakou haluzí. NEní to hypoalergenní kočka, jenom prostě sem si s ní sedla, jiný lidi z ní pčíkaj a slzej.

    Napřed jsem ji chtěla jako venkovní kočku, co ji krmím a má u mě veterinární péči. Ale vkočkla se mi do baráku, je venkovní jenom napůl.
    TRAUMA
    TRAUMA --- ---
    Kočkoimages auditko makes me sad :( všechny ty polehávající číči na obrázcích mám chuť pohladit a bolí mě, že nemám doma žádný takový kočičí kožíšek k pohlazení :(
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: twl asi se odstehuju nekam do pici na kanary mimo civilizaco a pak budu cuckovat lidi po internetu a resit jejich priznani. Delam si prdel, musel bych si vpierdolić
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: tak resit cizi zivoty je jednodussi, nez si udelat sam ze sebe prdel. jako fizl z nyxu o tom neco vim.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VERSONNENHEIT: a co je ti vlastne po tom.. nemas svuj zivot ze resis ostatni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam