• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GLOBALISTA: jo sorry myslel jsem že je vázanej na místo a on se odevzdává - sorry :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    ADAMIRA: proč ne? vždyť měl voličský průkaz
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GREAT_R: tak to je hodně špatný, tě vůbec neměli nechat volit :/
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ADAMIRA: To mohly být předminulé sněmovní volby
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GREAT_R: což je teda hodně špatný, kdy to bylo proboha? jakože PO revoluci???
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Jednou jsem si vyal voličský průkaz, ale nakonec jsem skončil v té stejné místnosti, kde jsem měl volit původně. Tam ze mě ale byli úplně v prdeli, protože v jejich seznamu jsem byl vyškrtlý. Asi 5 minut přemýšleli, než mě nechali odvolit.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    1KA: kdyz jsem si nedavno uklizel stul, dvera si vsimla ze na zemi jsou moje vysvedceni..
    "je tati, muzu se podivat?"
    v tom se u nas se sonickym treskem zhmotnila zena, rychle zacenzurovala... a moje vysvedceni od pate tridy dal nejak zahadne zmizela.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dnes jsem podruhé použil DI. Nedělám to rád, ale někteří místní borci jsou moc.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Líbil se mi film Bábovky.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MONROE: Chápu. Karel, moje neteř, ta nemá ráda, když jí říkáme Verčo.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nesnasim kdyz mi nekdo rika Lucko.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MLIKARNA: Jindriska 16, Praha 1, 11150... diky ☀️
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    INDIAN: díky za názor, klíčenku pošlu kam? :-*
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MLIKARNA: sem laxni k jakejmkoli volbam uz delsi dobu a je mi absolutne u (_!_) jak dopadnou ... mam svejch starosti dost a to posledni co bych resil je to jestli bude na tom a tom postu X nebo Y.
    k tvymu prispevku bych jenom poznamenal, ze sem tak slunickovej, ze by me fackovala hanba za to ze bych systematicky oznacoval za dementa kazdyho kdo ma jinej nazor nez ja :)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Nemůžu spát protože myslím na ty statisíce až miliony dementnich spoluobčanů s volebním právem a přístupem k internetu...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    V poslední době nemám rád formu komunikace "zavolat bez varování". Většinou, když mi takhle někdo volá, mám ruce ve špinavý práci nebo potrebuju telefon na neco jinýho nebo je kolem hluk. Rozdíl je, pokud telefon očekáváte například proto, že to je vaše práce, zvedat telefony, ale když to necekate, je to blbý.
    1KA
    1KA --- ---
    Pořád učím děti, aby byly hodné, milé, poslušné ve škole. Aby se dobře učily a tak. nedávno jsme si prohlíželi má stará vysvědčení a koukám, jak syn hodnotí. Hmmm, mami, super, trojka z chování v prváku a jak tak koukám, na základce taky horší známky než my :-))). Přiznám se, že má autorita sice tolik neklesla, ale argumentů ubylo :D
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Na ZŠ sem o jedné učitelce vyryla kružítkem do lavice, že je kosočtverec s chlupama. Byl z toho velkej průser.
    Dnes koukám na stránky školy a co nevidím. Ona se stala její ředitelkou.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Hned po probuzení podival na internet, jestli už je Zeman mrtvej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam