• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ERRTU: eh zvysi ti to najem ale pointa myslim je zachovana...
    priznavam treti tulamorku
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    RIMMSI: dalo by se to brat jako priznani se ke vztahovacnosti :) vzdyt si je rad mej. tobe nejak snizi kvalitu zivota ze te burkhar nejak abstraktne vztahl do mnoziny moznych pic? snizi ti to najem? zkysne mleko? postni reply "serou me lidi co nemaji radi vanoce" a je to.
    tahle potreba se hned branit...
    LOGO
    LOGO --- ---
    RIMMSI: opět Burkharův výron zloby a nenávisti :b ?
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    ERRTU: Jako člověk, který má Vánoce rád, jsem cítil potřebu se ozvat, jelikož jsem byl nazván pičem.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Vždycky mi bylo líto dětí, který zažily Vánoce vždycky jen plný falešnosti, přetvářky a tuposti. A obvykle navrch ještě hysterickýho úklidu do posledního okamžiku. A nějak nechápu, že by si dospělej člověk nedovedl představit, že by to mohlo fungovat i jinak:-)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    RIMMSI: a dela to? sdeluje svuj nazor na lidi co maji radi vanoce a poklada to za fales atd. nazor. splnuje pointu klubu. od ostatniho jsou tu minusy.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    BURKHAR: aha...četl jsem "nemají" a dávalo mi to smysl ;)
    každopádně však považovat někoho za piče jenom proto, že má (nebo nemá) rád Vánoce, mi připadá takové brněnské...
    MUZA
    MUZA --- ---
    BURKHAR: verim, ze to tak v nekterych rodinach je...
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    BURKHAR: Vážně dokážeš hovořit za všechny, kteří Vánoce slaví? Ty vážně víš, jak to oni mají? Promiň za silné slovo, ale připadá mi to jako troufalost.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LORD_DE_SEIS: Vždyť to píšu, proč tam máš to "naopak"?
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    BURKHAR: já bych zase naopak řekl, že se nezřídka kdy, skrývá přetvářka a faleš za oslavou Vánoc...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MUZA: Protože je to jenom faleš, přetvářka a tupost.
    MUZA
    MUZA --- ---
    BURKHAR: proc? Skryva se za tim naka hluboka myslenka? Nebo jen pocity?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Lidi, kteří mají rádi vánoce, považuju za piče.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ACIDQA: Mám to stejně a ještě k tomu i ty děti! Vánoce byly boží a až z nich budou něco mít obě, bude to ještě božštější:-)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Miluju Vánoce!
    Výzdobu, vůni jehličí, teplo a světlo svíček, balení dárků, načančené stoly i lidi, návštěvy, procházky, dopolední pohádky, setkávání s lidmi i koledy! A sere mě, že nemám vlastní děti. Měly by totiž ty nejhezčí Vánoce na světě!
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    DEADSLUT: Že jo! To prostě zahřeje. :D
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    FAIRIELLA: Ježiš, vona je nová série, díky, budu zas moct plakat a dojímat se, super program na leden:DD
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Fakt mě baví Queer Eye. :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Film Don't look up mě zahřál u srdíčka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam