• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    GREAT_R: Naštěstí ne. Ale myslim, že když vydržim ještě cca 30 let, tak se dočkám... Ty trenky lecos naznačujou.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: Tobě po domě nechodí nikdo v teplákách, co maj díru v rozkroku a ze kterejch mu leze šourek, co?
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    SALAMAN: ja taky a vic :o)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    BARBARELLA: Vždycky když slyšim "ono to tak pěkně větrá", mám chuť utéct z domova. :D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    KOVOVAMINCE: já minule vyhodila trenky který byly už spíš sukně nebo bederní pás a dostala sem za to vynadáno, protože hezky větraly................................................. :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    GREAT_R: : My jsme spolu už dost dlouho a tak máme tohle vyřešený. Vim přesně, který moje hadry nesnáší, on to ví taky a prostě je nenosíme, když jsme spolu. :) Nicméně, spodní prádlo mám bez děr. :D

    SALAMAN: Tak on je postiženej v mnoha jinejch ohledech. Se mnou by opravdu úplně normální člověk žít asi nemohl... :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: Já si myslím, že muži s tím mají větší trable. Proto jsme taky zavedli v nultých letech slovo metrosexuál pro muže, co to řeší... Když se tata rozbil, řešil jsem jeho hadry a našel jsem neuvěřitelný poklady... všechny jeho spodky byly od Vietnamce z Centra Praha z Ústí nad Orlicí. Bylo to ošklivé prádlo s ošklivým vzorem z jakž takž materiálu, který mohl být cool asi tak v době, kdy se v československu objevily první slipy. Dokoupil jsem něco novýho, něco jsem vyhodil, ale pořád tam bylo toho neřádstva dost. V dobrejch spodkách máš vypadat líp než nahej.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KOVOVAMINCE: Ale já jsem postiženej. Nevím, zda jsem tě uklidnil.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: Zase já si myslím, že kdyby pral a uklízel prádlo, našel by nějakej ten klenot i u tebe. Občas je dobrý si o tom pokecat. Zjistíte třeba, že některý kousky oblečení toho druhýho nemáte rádi a že nejste jediný, kdo si to myslí a že byste si měli prostě koupit něco novýho na sebe a tak...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    A já si léta myslela, že je můj muž nějak postiženej, když si neumí ohlídat stav spodního práda a on je úplně normální. Bezvadný zjištění. :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    F1GURK4: cca od 28. roku si k vánocům a k narozkám přejdu spodky a ponožky a i je celkem dostávám. Ale budu tohle muset přerušit a začít si říkat o kalhoty, protože ponožek a spodků mám už plno a neopotřebovávám je dost rychle
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Nevím jak ostatní muži, ale já si nějak nevzpomínám, že bych si kdy koupil trenky. Vždycky se mi nějak objevily v šuplíku. Asi mám kouzelný šuplík.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Fascinující. Mně nikdy nikdo kalhotky nestříhal...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Já měl některý trenky natolik rád, že mi je pokaždý máma, posléze přítelkyně a nakonec i manželka musely rozstříhat, abych je už konečně vyhodil.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    MUZA: Já klukům rozumim. Mám zvláštní vztahy s ponožkama. Mám plnej (obří) šuplík ponožek. Úhledně složenejch abych na ně na všechny viděla. A jsou tam extra kusy, který budu jednou vyhazovat se slzou v oku... :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    NELLAS: Dobrej pokus. Nějak jsem si vzpomněl na hru Dejvickýho divadla Sirup, kde exmanželka Simona Babčáková říká exmanželovi Markovi Danielovi, že mu koupila nějaké spodní prádlo, aby se za něj nemusela stydět, kdyby se někde svlékal :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GREAT_R: Proč chceš vyhazovat ty nové?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MUZA: dobrá cesta je, když si koupíš nový s plánem, že ti maj nahradit ty starý a že je bezpodmínečně vyhodíš.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MUZA: To je právě ten nejužší, nejintimnější vztah.
    Přiznám se, že i já mám svoje oblíbený trenky, se kterejma se budu těžko loučit, až přijde jejich čas.
    EFFILA
    EFFILA --- ---
    RESTINPEACE: soucitim s tebou.
    V deseti jsem dostala od taty tricko s krasne kycovitym obrazkem taxi, mela jsem ho skoro ke kolenum. Tricko se mnou rostlo, jeste v osumnacti jsem ho mela, drzelo po hromade spis uz jen diky zasivani direk, ale jednoho dne si pracka rekla, ze je na case se rozloucit a udelala z nej cupaninu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam