• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HRAFNAIN: Průša?
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    blbcí, teď se musim priznat k tomu, ze nevim, na kterou diru nawarpit
    nedejbobe budu muset domu filamentem o hruza :D
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MySQL
    SADSOUL
    SADSOUL --- ---
    BURKHAR: Tvle jak se ti to stalo? Je málo práce? Když na pohovoru zazní PHP nebo SQL tak začnu urputně mávat a ustupovat vzad.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HRAFNAIN: Ty vole, sice od tří makám, protože mám úplně rozjebanej biorytmus z crunche, ale dopíjím čaj a dám si normálně taky škopka. Díky za inspiraci a tímto se přiznávám, že si po ránu dám normálně betelné lahváč, abych neměl nerva z debilního PHP.

    A přiznám se jestě, že řeknu komukoliv, kdo považuje PHP za programovací jazyk, že je vypatlaná tupá piča!
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    dal jsem si pivo
    MUZA
    MUZA --- ---
    Cely den poletuju, vecer si konecne sednu, najim se... A nemuzu vstat, jak me vsechno boli... Asi delam neco blbe...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Je mi líto Hanky Horký a jejího syna taky. Jdu si pustit Francouzský pláně.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MISHACZEQ: Přiznám se, že na Rimmera. Nahoru, dolů a vyleštit.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Já se přiznám, že mě nebaví si číst o tom, jak si kdo utíráte prdel.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Naštěstí existuje voda, mýdlo a ručník, kdyby někdo náhodou nevěděl.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    OUKE: on ten olejovej ubrousek je taky dobrý základ pro vlka :))
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Poslední dobou se mi zdají divné sny, o lumpárnách co jsem provedl když jsem byl malej. Ono se tomu asi lumpárny říkat moc nedá, byl jsem docela sígr, už jsem na to všechno zapomněl a teď tohle. Je to dost nepříjemný.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    LEJIMADA: To ti tady nikdo neuvěří.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    já chodím naostro... ale nenosím vůbec kalhoty :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Přiznám se, že od jara do podzimu chodím naostro v plátěných kraťasech a potí se mi prdel. Ale po kakání si ji kromě klasického panapru utírám ještě vlhčeným hygienickým ubrouskem, abych neměl špinavý hemeroidy.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    OUKE: To jsem si takhle jednou v Rusku k šašliku dal večer pár piv, ráno jsem si chtěl normálně prdnout, a ejhle, bylo bláto na hřišti. Pardon, ale tak když tu mají být ta přiznání.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    (。﹏。)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    OUKE: aha, pisu si, kdo si neprdi v praci par dni po sobe primo do kalhot a nerochni se v nich nekolik hodin v sede nahou prdeli (coz je jeden z vrcholu pohodli), trpi uniky moci, jak vtipne naznacujes.
    TMA
    TMA --- ---
    GREAT_R: Když něco leze, ať už spodky nebo něco z nich, tak tomu chybí to pohodlí, které požaduji. Ale nefunkční vady? Když mne bude někdo odsuzovat, že na spodním prádle nemám tu správnou mezeru (GAP) nebo že tam není podepsán malý Kalvín (Calvin Klein) nebo tam není obrázek dinosaura nebo ..., tak by si určitě našel i jiný důvod k odsudku. Ty ostatní beztak zajímá něco jiného...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    OUKE: ze radsi nechodim navostro a nosim trencle?:) sem myslel ze se priznavam vlastne primo..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam