• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    DMAG
    DMAG --- ---
    Nepochopil jsem úspěch kapely The Who.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Vždycky jsem si myla vlasy ve sprše systémem : sprcha, mýt vlasy šamponem, napatlat balzám, ohlit nohy a vše co je třeba, umýt vlasy.... objevila jsem mnohem zábavnější způsob :) Umyju vlasy, napatlám balzám, udělám si to ve sprše a opláchnu balzám... mytí vlasů mě nějak víc baví a mám pěkné vlasy + příjemnou náladu celý den
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    krista boha, skoro se bojim priznat ze ty tri kila netflixu za ten serial Lucifer stala, co se tu deje... a ja byl kaminek v lavine :)
    MUZA
    MUZA --- ---
    TRISSIE: ja si to myslela, ale jelikoz si neverim, tak vyhrala bomba 😁
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MUZA: bon-bon - dobré-dobré :-)
    kdo jiný než Frantíci mohl s takovou dekadencí přijít :-)
    MUZA
    MUZA --- ---
    TRISSIE: a ja fakt chvilku premyslela jak se to pise spravne... No... Ted uz si to budu pamatovat... Kuju a stydim 😅 (neee nestydim)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Kdo si zapomene vzít sportovní leginy na hodinovou rehabilitaci a musí to odcvicit v džínách a je trenérovi pro smích. Kdo asi?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    vždycky, když někdo napíše boMbon, tak si představím

    MUZA
    MUZA --- ---
    Jestli na necem fakt ulitavam, tak to jsou skoricove bombonky...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DELIRIUM: normálně si ho zotroč
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    PALEONTOLOG: Dobrej nápad. Příště napočítam do deseti, než ho pošlu někam :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DELIRIUM: já bych měl nepokrytou radost že si beze mě neprdne a určitě bych ho časem vydíral :D
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Po telefonátu kolegy, který po mne chtěl, abych mu nadiktovala, co má napsat do emailu, sem šla radši běhat. Mám jenom jedny nervy... Dneska už na práci ani nesahnu!!! Ty vole je ti skoro 40 a já ti mám diktovat, co máš komu napsat? WTF?!
    MONROE
    MONROE --- ---
    SALVATOR: Tak kdysi jo, no. Ale co pak zacala vyvadet.. To jako uplne ne.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HOMOLOVKA: To je inspirace tím velmi pomalu sadistickým vrahem s lžičkou?
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    NELLAS: trpěla bys, věř mi! :D
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    SALAMAN: pokaždý, když to udělá, představuju si, jak jí bodám plastovou lžičkou na dezerty!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MICHELLEDANIELS: Neznám ani jedno. Ale zdejší popis neberu na lehkou váhu, tak radši googlit nebudu. Dneska je krásně, nechce se mi trpět :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NELLAS: pokud je to něco jako Daisy Lee, tak takovou dávku debility bych nedala, takže to mě z nutkání vyvedlo :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Přiznám se, že se teď musím držet, abych si to nevygooglila :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam