• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SALAMAN: a jeste Devate srdce ┻━┻ ︵ヽ(`Д´)ノ︵ ┻━┻
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SALAMAN: přesně, to by mělo byt zakázané jak ta nahrávka z Kruhu
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SALAMAN: Shit, to je to, jak se tam zacnou zavirat ty skaly?
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SALAMAN: myslim ze nejrychlejsi infarkt bych dostal kdybych pri prochazkach prachovskyma skalama nasel hromadku barevnych brousenych sklicek...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ERRTU: Fuj a Třetí princ...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ERRTU: na tohle je super vlákno na twitteru, je u toho přes 80 odpovědí

    https://twitter.com/Hurley815/status/1359208455454744585?s=20&t=ZlQMGfXl5M3ymOxg6R_heQ

    „Narodil sem se v devadesátkách a teď chodím k terapeutovi“ starter pack

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Nikdy jsem neviděl žádný film s Batmanem. A pokaždé, když je nějakej v kině, tak si říkám, ze bych s tím měl začít. Ale je to jako s Bondem, musel bych začít od prvního filmu... :-)
    JANNE
    JANNE --- ---
    Pokaždé, když mi do sluchátek skočí song Three Point One Four, mám chuť sedět v tamtý černý káře, mít stažený okýnka a projíždět se létem za zpěvu hodně nahlas.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Občas nechám po nějakým pečení odmacet pekáč tak dlouho, až ho vyhodim. :(
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Nikdy jsem nebyla na Snezce ani na Ripu.
    V Tatrach jsem byla poprvy jako dospela asi v 24 letech.
    Tatry zminuji proto, ze jsem Slovenka (od malicka ale ziju v Cechach).
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Nikdy jsem nebyl na Sněžce.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LEJIMADA: děti dostaly od prababičky bublifukovou sekačku z Pepca (asi za 150kč), s tím je srandy! (obrázek ilustrační)

    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Právě jsem, ve svých třiceti čtyřech letech, zjistil, že hrozinky jsou sušený hroznový víno…

    Život je plnej překvapení…
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    LEJIMADA: Přiznám se, že přístroj na bubliny je i v mém zkonstruovat+vyrobit listu. V pořadí někde kolem ultralehkého kluzáku, ale je tam.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Raduju se tu z přístroje na bubliny, mám ho 20 minut puštěný v obýváku a na obličeji mám namalovaného motýlka :D
    Super, že bublifukovač z druhé ruky báječně funguje a už umím namalovat tři zvířátka barvama na obličej. Ten karneval se prostě musí vydařit :)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Už mi asi hráblo úplně a téměř hodinu koukám na mňau tv. Já si umím užít páteční večer!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MAR_TINA: ani spartani ho nemeli radi!:))
    Proč? | celý film | Česká filmová klasika
    https://youtu.be/XfZl5rPhlng?t=1947
    EFFILA
    EFFILA --- ---
    MAR_TINA: chapu, jako malou me nacpali dopredu a mela jsem tu smulu, ze si me vytahl na podium. Po tom zazitku straseni certy nemelo ten spravny efekt.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jo a dodnes se bojím u Četník a mimozemšťané, ta hudba u toho létajícího talíře... (čas 01:50) ...brrrrrrr

    Četník a Mimozemšťané - Louis de Funès
    https://youtu.be/mglTAmU7H_4
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    EFFILA: máma říkala, že musela na nějakou akci s ním a že byl hrozně zlej. Že si jen pamatuje, jak byla vyděšená.
    EFFILA
    EFFILA --- ---
    MAR_TINA: jasne, ale povinna ucast na mikulaskych besidkach pod jeho taktivkou mi nikdo z mysli neodpare (bohuzel)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    EFFILA: ale tak toho neměl rád nikdo a on neměl rád děti.
    EFFILA
    EFFILA --- ---
    Ja teda nesnasela strycka Jedlicku a z jeho imitovani zviratek mam nocni mury dodnes
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam