• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NELLAS: zrovna dneska jdu číst Popelku z téhle knížky, tam je taky uříznutý palec a pata :)

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TOOMIX: Existuje plno verzi. Ale useknutý palec či pata mi přijdou dost děsivé. V některých pohádkách se zle královny hází do pece, třeba. Ale trauma z toho nemám, měla jsem ty pohádky ráda.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NELLAS: máme doma i verzi Popelky, kde se seká hlava

    [TOOMIX @ Psychika a materstvi]
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Jinak teda já vyrostla na pohádkách od Dobšinského. V Popelce uřezaný palec a pata, Laktibrada zlou sestru sežral, kosti ohlodal a kůži natáhl do okna, ještě drsnější verze Svatební košile... a koukejte, co ze mě vyrostlo! :D (četli mi to nějak kolem čtyř až pěti let)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS: Jo, přesně tahle.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Tu jsem měla. To byly ty legendy a pověsti z Afriky a vůbec z celého světa. Taková tmavě modrá, že? Dostala jsem kdysi k Vánocům.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Měl ste někdo doma Kytici dívčích pohádek? Tam byly poradně morbidní horory. Jednou sem to vzala ke kamosce na čtení pro přespání a její máma mě s tím vyhodila, co to je za hrůzy, že tohle nám před spaním číst fakt nebude. Přitom to byla moje dost oblíbená knížka.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Já mám traumíčko z Čarodějova učně. Ale větší teda ze Starejch řeckejch bájí a pověstí. Máma nám je četla před spaním. Byly mi čtyři a ona četla o Prométheovi. A druhej den dělala játrový knedlíčky. Krvavou rukou mi ukazovala jatra a říkala: "Hele, to jsou játra, to trhal ten orel Prométheovi." Měla jsem radši, když nám četl táta.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    DELIRIUM: Tenhle byl masakr!
    MONROE
    MONROE --- ---
    DELIRIUM: Presne! :D Kippe..
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    MONROE: sem si musela osvěžit paměť, jo, byl taky dobrej a hlavně - dle podobné události z roku 1960 :D
    MONROE
    MONROE --- ---
    DELIRIUM: Jooo!!! A jeste Desivy komiks..
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    SALAMAN: Tenhle žil v kanálu, taková lidská motolice. Scénu s vanou si nevybavuju.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    DELIRIUM: To je ten, jak se ve vaně svlíkal z kůže?
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    MONROE: nejhorší pro mě byl tenhle:
    Věřte nevěřte 2x12-Rudé oči.avi
    https://youtu.be/IB-lJr-fM7w


    Děda měl na chatě dva vypínace nebo co to bylo, a svítilo to též červeně, jako dvě oči.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ja mam detsky traumata z Cokoladovyho panacka, Kocoura Modroocka a Zahrady a ikdyz jsem se snazil zjistit, proc mi z nich prakticky cely detstvi nebylo dobre a doted z toho mam lehce neprijemnej pocit, nepodarilo se mi zjistit proc
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Akta X sem měla zakázaný, ale ovšemže sem se natajnačku z chodby koukala.
    Tohle milého pána si pamatuju dodneška.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SALAMAN: z tohohle dílu plyne ponaučení, že nemáš srát svoji kosmetičku
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Jako dítě jsem se bál neviditelný čarodějnice Yamamby, která v noci trhá a žere lidi. Nedávno jsem tu pohádku znovu viděl a bál jsem se, aby se tý milý stařence neudělalo špatně, když sežere Trávníčka s Jeníkovou.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MONROE: "Hrozný hrozný muž, špatně dopadne, ten k nikomu žádnou úctu nemá, ani k mrtvým...ne!"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam