• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: Brm brm brm
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: Nehraj si na chytrou, jo? :P
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: Na tohle ti neskočim!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: Zas tolik mě teda není! :D
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: To je hezký, jak je to tu plný podobně rozbitejch lidí. :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: Já to mám takhle s lichotkami ohledně vzhledu :D
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Vždycky když mi někdo řekne, že jsem chytrá, začnu k němu bejt strašně podezřívavá. Zákonitě si ze mě buď dělá srandu nebo po mně chce něco hroznýho! :D
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    MAR_TINA: já mám dnes "folie, 11, zrní"
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Ehm

    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    nepamatuju si drobné úkoly, nákupy a tak.. nepoužívám v telefonu upomínky, ale všechno si píšu po rukách... mám počmárané vnitřky zápěstí jak malej smrad... papírky ztrácím
    ACKO
    ACKO --- ---
    Toho musím tenhle týden udělat tolik, že v půl pátý beru papír a sepisuju si seznam, co který den musím vyřídit. Už aby byl pátek večer.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Žiju s přes rok prošlou občankou, 2 roky řídím s prošlým řidičákem a absolutně netuším, kde je můj prošlý pas. Rodný list samozřejmě taky nemám.
    Achjo.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    INDIAN: Když někdo kouká z vokna, neni fízl, ale král.
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Mám vždycky trochu radost, když se mi na youtube/jinde zobrazujou nerelevantní reklamy.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Bavi me cumet bezduse z otevrenyho okna do ulice a jentak sledovat co se deje
    Vidim se az budu starej, budu mit na sobe to bily vytahany tilko, k dokonalosti by me chybelo uz jenom cigaro (bouzel/bohudik sem porad nekurak)

    Kdyz sem tuhle zalibu popisoval moji dneska jiz ex, jen dodala: "jo aha, ty myslis starej idiot" ;; takze budu asi starej idiot :)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Už dva roky netřídím odpad. Vůbec mě to nesere.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nesnáším Kolej Yesterday. Přijde mi to jako nejhorší písnička z hitrádií.
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    MONROE: sem blba ale ja to tak nepochopila. Samozrejme to, ze je clovek paranoidni neznamena, ze ho nesleduji:)
    (Clovekem nemyslim tebe, jen pro jistotu dodavam)
    TRAUMA
    TRAUMA --- ---
    LIQUID_SOUND: já se naopak přiznám, že ten song žeru. konkrétně mi připadají super ty dva do úplnýho zdebilení opakující se takty. nechápu jak to, ale je to tak.
    MONROE
    MONROE --- ---
    PLAVEVA: "stejne jako to nikdo nerekl vy vite komu."
    TMA
    TMA --- ---
    MONROE: Mne by potěšilo, kdyby mne považovali za Tyvíškoho. Oblíben sice nebyl, ale alespoň měl respekt.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam