• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GREAT_R: Levandulové záhony jsou krásný, o tom, ani potom. Ale cokoliv s vůni levandule proste doma nechci.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MICHELLEDANIELS: Levandule mi nevadí, ale nesnáším levandulový ariel. Kdyby prádlo vonělo jak jar, bylo by to příjemnější, než tenhle sajrajt.
    TRAUMA
    TRAUMA --- ---
    MICHELLEDANIELS: jak zpocené nohy
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Smrdí mi levandule, proste nemám ráda levanduli a přijde mi, že ji má doma každá druhá domácnost.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    stejska se mi po MTV [nebo VIVA]

    takovy to posezeni v kaverne...
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Baví mě chodit oblečená jako vágus a vůbec mi nevadí, že si mě lidi občas pletou s klukem. Moje punková/grunge duše s věkem neodešla :-)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Miluju rorýse a to jejich "pískání."
    Vítejte zpět kamarádi :3
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Nikdy jsem neviděla Nekonečný příběh...
    HITMAN
    HITMAN --- ---
    Nikdy jsem nebyl u moře.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    Nevidel jsem film Amelie z Montmartru
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Strašně mě nezajímá soud mezi Deppem a tou cácorkou.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Nakonec jsem se jala na internetech zjišťovat, proč je Amber v memech společně s hovínkem, i když jsem tušila, že není o co stát.
    EFFILA
    EFFILA --- ---
    Priznam se, ze jsem vcera asi nevedomky vyslechla podvedomi. Mam letitou teflonovou panev a uz nekolikrat jsem si rikala, ze by nebylo od veci ji vymenit, ale furt slouzila. Tak vcera jsem na ni spalila bramborovou placku tak, ze se ani nebudu snazit ji nejak zachranit.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LORD_DE_SEIS: Smaž se na kompu, jo?
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    TMA:
    ALESH:

    Tak já vás nebudu napínat... to prostě tenkrát napsal někdo do diskuze v internetovejch humorech omylem z kapsy a od té doby to žije svym životem ;-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    TMA: taky ne, ale predpokldaam ze neco jako covfefe.
    TMA
    TMA --- ---
    Nevím, co je poĺpp.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    LEJIMADA: :)) tohle už bylo ve fázi, kdy jsem čekala na svůj byt. Padaly takové nápady jako tejpa na obočí, ale to bylo moc riskantní, to bych se asi už odstěhovat nestihla :D
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    MICHELLEDANIELS: já jsem to dělala taky :) a měla jsem koupená semena skočce jako že do kafe. Když mi nějak ublížil, tak jsem si vzpomněla na tu pixslu s fazolema, kde jsem je měla schovaná a představila si jak servíruju kávu ala Maryša. Dělalo mi to dobře... jakože i když mi dělá to a to, tak mám navrch.. Dřív než jsem se odhodlala kávu uvařit, tak jsem zvládla utéct.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam