• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ATOMINATOR: To je krásný, ze na to mas, kolik za ty novinky který potkávas na těch webech pak měsíčně zaplatíš?
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Přiznám se, že Spotify považuju za tu největší sračku, která ani pořádně neplatí umělce, a lidi, co to používají, mi nikdy nedoporučili nic opravdu zajímavého. Ale nemám nic proti lidem, kteří to používají, aby to někdo nepochopil blbě. Jen mám trigger na slovo Spotify. Hnusný GUI, nic moc algoritmy, prostě úplně k ničemu.

    Radši se po hudebních novinkách pídím vlastním úsilím, projíždím nové věci na Bandcampu, zkouším hledat všemožné kombinace žánrů přes Discogs, mám pár oblíbených blogů, které mě upozorní na zajímavou novinku atd.

    A pokud teď nevíte, co poslouchat, zkuste náhodné album z Bandcampu. :)

    Random album from Bandcamp
    https://random-album.com/
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    přiznám se, že jsem se dlouho vyhýbala založení Spotify, ale když jsem půl hodiny poslouchala dokola oblíbenou písničku, přiběhla dcera, že mi to založí, ať mi to najde podobný :) konečně se něco naučím od dětí
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SIR_PROMOE: Ne, to je mi jedno, staci kdyz ma normalni praci.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    KOVOVAMINCE: ach jo :(
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    MOODYCAT: a vyrazne min taky vadi :) ?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Je mi neprijemna predstava byt s nekym, kdo vydelava vyrazne vic penez, nez ja.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Mlok Scamander je ukrutně sexy!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ANTICLOVEK: Chápu, já se vůbec rád hrabu v nastavení. Na druhým ntb, kterej mám spíš na píčoviny, sem za poměrně krátkou dobu přitočil několik různejch linuxovejch distribucí, jen abych zjistil, co všechno uměj a co různýho sev nich dá nastavit.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    mám takovej prapodivnej fetiš, že mě strašně baví si nastavovat vlastní počítače (nový a nebo po reainstalu)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Ucim se asistovat handicapovanym, normalne vsecko, na hajzl, do kramu, do vany, na bus a tak. Obcas moc zaberu a slysim, ze mam velkou silu. Hovno! NIKDY! nebudu mit takovou silu jako Vy!!!!
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Prave jsem si zalozil ucet na Untappd. Toto je cesta do pekel.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Nejsem schopný poslouchat jakýkoli hiphop.
    JONY
    JONY --- ---
    nejsem schopný poslouchat jakýkoliv český hiphop
    EFFILA
    EFFILA --- ---
    Behem covide se mi asi rozjela asocialni porucha. Jako chodim se bavit ven, ale i tak mi behem vecera nekolikrat probehne hlavou, jak bych si vecer uzila, kdybych byla doma sama.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nyx mi dal hodne zkusenosti.
    A svete div se, prevladaji pozitivni.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ja se teda uplne ze vseho nejvic nejradsi libam misto obeda! ovsem ty tri pivka sou pak taky potreba, to se rozumi!┌( ಠ_ಠ)┘ _〆(´Д` )
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    TOULASE: Nelíbám se. Přijde mi to hnusný, oslintaný. Dávám pusu. Několik pus, ale nelíbám se... Několik osob se mě pokusilo přesvědčit, že je to proto, že jsem nepotkala nikoho, kdo to umí. Testovací vzorek byl slušnej. Ale ne díky, raději knihu.... bleah
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    K obědu jsem měl polévku a tři piva. Ničeho nelituji.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Já se ale fakt děsně ráda líbám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam