• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DELIRIUM: ano, mě se ta herečka nelíbí. Taky by mě ani nenapadlo tohle o někom říkat, kdybych si nebyla jistá, že to dotyčného potěší nebo pobaví. Ale já jsem asi z jinýho těsta.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GRANTORINO: Přiznám se, že nikdy nepochopim, co je motivací toho, že někdo veřejně přirovná někoho k ne zrovna sympatický a hezký osobě, kromě potřeby někoho vysloveně urazit.
    :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    A nestačilo už? Nenecháme pátek odejít zase do jiného klubu?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: "já jí podobná nejsem, stačí?" nechcii být přirovnávána k žádné herečce, vlastně k nikomu. A už vůbec ne k někomu, komu podobná nejsem. To říkám celou dobu.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Tak ted pises, ze je krasna a lodbrog napsal, ze mu ji pripominas, takze mu pripominas krasnou herecku ne? Ja furt nedokazu dekodovat, co je na tom spatne :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznám se, že jsem netušila, jak velkej hajzl Lodbrog je, jinak bych se s ním netahala.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DELIRIUM: ano, je krásná, ale já jí podobná nejsem, stačí?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Takže máš na ikonce pro jistotu všechny tři verze?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALAMAN: Třeba Adolf, že?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALAMAN: Ani mi nemluv, já si můžu vybrat mezi vlkodlakem, nasranym buldokem a zlym klukem. Ale jako už sem to tak nějak přijal za svý...
    GRANTORINO: Obávám se, že ikonka si vybrala jeho.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HAR4NT: no konečně na to někdo přišel, to trvalo tvl
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DELIRIUM: jaaaaa?😇 ja jen kontroloval, jestli to jeste hreje..
    LOGO
    LOGO --- ---
    DELIRIUM: dyk vegeta, ne :b?
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    HAR4NT: Ty teda umíš přidávat do kotle :')
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DELIRIUM: je to tak, prestanme dehonestovat Mirandu, ze je ji GT podobna, beztak ji to vadi..
    ENDER
    ENDER --- ---
    Mam doma na podlaze dlazbu a koberce!
    Proboha a je to venku, neslo to vydrzet!
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Tyvole fakt se tady bude donekonečna dehonestovat vzhled tyhle herečky? To už je trapný.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    A pak řekl, že se mu to na mě líbí, že se dostávám o pětatřicet let zpátky, úplně omládnu a jsem taková freš, takže dík 👍
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Tak jsem o tom řekla mužovi o tyhle superdebate, on si tu vaši Mirandu vygooglil, začal se hrozně smát a řekl, že to je jak v mateřský školce tady...

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SALAMAN: Ano.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam