• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Netušil jsem, že se tu vyskytují lidí narození ve stejném roce jako můj otec... Naštěstí jsem si jist, že Fat to není. To už by mě totiž posílal jeho humory do pošty, místo na whatsapp.
    FAT
    FAT --- ---
    HUGH_BOYLAN: Co já se Tě, hochu, nahledal!
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    FAT: Tatínku!
    ACKO
    ACKO --- ---
    FAT: taky jsem čekala víc, kupodivu mi lepší přišlo Hadry, kosti kůže ve Švandově divadle
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Dneska rano jsem si vzala saty a poprve po vic jak 2 mesicich mi byla zima, fuck. At jeste leto nekonci :(
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    Že jsem myslela, že jsem na nyx nejstarší. Ročník 72 :-)
    FAT
    FAT --- ---
    Že já byl včera na Werichovi na Kampě a nějak mě to nezaujalo. Čekal jsem od toho rozhodně víc. Já si pamatuju fakt dost, jsem ročník 1952.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    ISCH: jistě, nápoj zdarma
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Nejsem vubec dovolenkovej typ a co mam rodinu tak se kazdej rok hrozim co bude v lete, resp. to vyplouva az ted po covidu a deti povyrostly do vic "prepravovatelnyho" veku. Stesti v nestesti mam v tom, ze moji zene se ekluje pobyt v hotelu s valenim se more stejne jako me, stejne tak jako courani do proflaklejch destinaci (nebo radoby neproflaklejch), smrdet nekde v kempu, courat po muzeich nebo pamatkach a nedejboze ject nekam ze zminenejch moznosti s nakou skupinou lidi. Volime volnejsi/dobrodruznejsi zpusob "kazdej den nekam dojedem a prespime", to jeste davam.
    Nevim jestli je to vekem a je ze me uz paprda, ale dovolenou nejcastejc travim na chate na ktery sem behem totalitnich let travival veskery prazdniny, kam se snazim brat pokazdy deti bez jakykoli obligace (zatim se jim to porad libi).
    Na druhou stranu cestuju moc rad, avsak cizi mista daleko radsi poznavam pracovne nebo cestou na nakou udalost (koncert, festak, seminar, atp).
    Vubec mi neschazi more, nemam k nemu nakej extra vztah a spis me vadi ten smrad kombinace rybiny/soli/ras a veskeryho bordelu kolem, takze i kdyz to nemam daleko (cca 2h autem), jezdim tam jenom kdyz je fakt hezky a jen kvuli detem a manzelce na koupacku. Napr. behem posledni tejdenni sluzebky v primorskym meste sem more videl akorat z letadla, veskerej volnej cas sem travil ve meste.
    ISCH
    ISCH --- ---
    TOULASE: Můžu si dovézt křesílko a popcorn?
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    BEEBLEBROX:
    No tak to je skvělý, každý si přijdeme na své a ještě spolu budem vytvářet hodnoty ! :)
    ( fyzické práce se neboj, u mě se s krumpáčem a lopatou naučil každej:)
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    TOULASE: Ano, myslím že pohled na mě, jak se snažím i fyzickou práci, by tě dozajista rozesmál
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    BEEBLEBROX: ..chceš zažít Hodně potu a slzí?! Rekonstruju chaloupku/ můžeme se domluvit. :)
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    TOULASE: Bavěj mě holky co mě dokážou rozbrečet.
    Hodně!! :)
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Bavěj mě chlapi co mě dokážou rozesmát. Hodně!! :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    tpč potřebuju brejle, omg

    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    ILIEN: to třetí je sám SALVATOR
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Dokonce je na té ikonce vlkodlak, buldokodlak a to třetí bude teda asi zlej člověk
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já tam stejně periferně, pokud se na tu ikonku nesoustředím, vnímám jen jednu hlavu. Až když se na ni zaměřím, všimnu si všech tří i mrkání :))
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    SALVATOR: ne, pak si mi to řekl a od tý doby tam vidim ty tři hlavy :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam