• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    POZITRON: pivo a víno je pro mě totální zabiják v jakémkoli množství teda 😁
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    POZITRON: já myslím, že to znamená jen to, že jsi ještě na káry :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    POZITRON: 38, prej stara
    Chlastani je jako sport, jakmile vyjde z formy, tak si pri kazdy novy prilezitosti pripada vykonostne jak invalidni duchodce
    Zkratka chlastat nebo sportovat lze v jakymkoli veku, jen se to nesmi flakat!
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Priznam se, ze jsem toho vcera hodne vychlastala, docela jsem to michala (pivo, 2x prosecco, 2x burcak, pivo, vinny strik), pritahla jsem domu v pul jedny a dneska jsem nemela vubec zadnou kocovinu. Prestoze posledni dobou nejsem zvykla pit a jsem stara. :) Cekala jsem, ze ve 38 letech dnes rano chcipnu a ono nic, pohoda. :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SITH: Mně se předevčírem zdálo, že jsem koupil hospodu a chodili mi tam lidi. Asi lepší sen.
    SITH
    SITH --- ---
    Že se zdálo o tom že jsem dal výpověď v současné práci a nastoupil do Partners
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SPIKE411: to jsem taky zjistila, když jsem tu ceduli viděla, ale stejně všichni (nebo aspon většina) říká Na Příkopech, takže to mě uklidnilo, že nejsem zase až takovej idiot :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SPIKE411: Pražský Výběr nelže, ničíš mi dětství!
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Já se přiznám, že ještě před lety jsem byl skálopevně přesvědčen, že ulice se jmenuje Na příkopech, ale byl jsem vyveden z omylu, je to Na příkopě (potažmo Na Příkopě podle aktuálně platného pravopisu).

    Na příkopě – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Na_p%C5%99%C3%ADkop%C4%9B
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    A k tématu dodám, že se mi v mládí pletl Kostka a Abrhám.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ADELHAIDA: Celetná, Týnská, Na Příkopech... Jdu si to pustit, díky.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    Skamene a Krytinář...
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Autoskola, tanecni, aikido… Ja si s tim zkusil… :/
    _BAZY_
    _BAZY_ --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: po jistých zkušenostech, používáme pro navigováni o změně směru při řízení "k tobě" a "ke mně"
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Mně se plete Na Poříčí a Na Příkopech.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    já si pletu levou a pravou stranu. vždycky si musím v duchu říct, kterou rukou píšeš, blbečku? oběma. na klávesnici. haha, ale strany nerozlišíš. blbečku.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    EMAET: zastávky jsou ještě dobrý, to se maximálně projedeš po městě, ovšem skutečná krize nastane, když se spleteš při zápase v kotli :-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    Ja Opletalovu a Celetnou, naprosto nechapu proc. Pak jsem se shodou nahod do Opletalky prestehoval a jeste pul roku jsem obcas nejakeho nestastnika poslal do Celetne. Ted uz je to dobry :)
    EMAET
    EMAET --- ---
    MAR_TINA: Naprosto rozumím, podařilo se mi zaměnit zastávky Sparta A Slavie...
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    GUMBA: Nehraj šachy, budeš mít problémy.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    SALVATOR: teď mi došlo, že to jsou vlastně dva různý lidi, dík:))
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ELSINOR: + Satoranský. :-)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    já zas Oldřicha Vlacha s Václavem Votavou :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam