• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LOGO
    LOGO --- ---
    SM3:
    HNL: mně hlavně sere ta nejistota, že mně teď nikdo nezaručí, že prachy který teď platím ČSSZ, pak zase opravdu dostanu zpět, až budu starej. A neplatím málo..
    Úplně to vidím - Le pardon, stalo se toto a toto, nemáme, kasa je prázdná. Můžete podat žalobu na stát.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Po ctyricitce se ze mne stal zacinajici workoholik. Jsem od stredy na dovolene a uz se nudim.
    SM3
    SM3 --- ---
    HNL: Tuším, že po přihlášení do portálu ČSSZ můžeš vidět, kolik musíš ještě pracovat, než půjdeš do důchodu a kolik by si ted dostal důchod. Já zjistil, že nemam takhle dlouho v plánu pracovat a když se toho dožiju, tak stejně pak umřu hlady :D Pokud bych se tedy měl spoléhat na něco jako je podpora tohohle státu, což mi přijde stejné jako věřit na ježíška :D
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Někdy dělám v konverzaci úplného hlupáka, abych předešel konfliktu. Uvnitř to však vře.
    HNL
    HNL --- ---
    Mám odpracováno 20 let. Když si uvědomím, že mě ještě minimálně dalších 20 čeká, zmocňuje se mě beznaděj.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Kdyz uz si vyjimecne k jidlu pridam zeleninu, tak jsem na sebe pak tak pysna, ze o tom jeste tyden mluvim.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RESTINPEACE: jestli fakt nevidíš ani trochu chybu na tvým přijímači
    tak teda odpočívej v pokoji
    neštěstí není žádnej důvod si třeba jen myslet že nějak záleží na tom co by sis nechal připnout
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    TOXICMAN: dekuju za vysvetleni, kazdopadne kdyz je treba logo vysvetlit videem, tak za me stejne neni dobry.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Stretla som na zastávke failed tinder date z jari a než ma zbadal on, tak som ušla. Kto má tiež 12?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PALEONTOLOG: no takže jsem ve výsledku postiženej takovejma věcma, sorry jako

    Sweet - The Ballroom Blitz - Disco/Promo Clip 27.10.1973 (OFFICIAL)
    https://www.youtube.com/watch?v=7lTwA5xMeTM
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    RESTINPEACE:
    MILION CHVILEK PRO DEMOKRACII - Co to znamená?
    https://www.youtube.com/watch?v=8xY2PY6Zhbs
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    vubec netusim co predstavuje logo Milionu chvilek, proto bych si tu placku nikdy dobrovolne nepripnul (ac mi ta iniciativa prijde jaksi uzitecna)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VESTIGIA: 99 luftballon. mam kazety, co si nahraval fotrik v 80s z nemeckyho radia. a az sezenu dobrej kazetak, tak si je pustím a bidne umru pod hromadou nostalgie.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Zanedlouho mi bude 40 a ještě jsem nebyl ani na Řípu, ani na vrcholu Sněžky. Oproti tomu ve Florencii jsem byl za posledních několik let třikrát...
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Z nějakého důvodu se nedívám na poslední díly všelijakých sérií. I když mě ten seriál hrozně bavil/zajímal, poslední díl visí ve vzduchoprazdnu.
    JANNE
    JANNE --- ---
    Včera večer sem poprvé v životě jedla tacos.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Sere mě práce, protože ředitel stále kňučí kvůli cenám energií a když ne kvůi nim, tak vymejšlí hivadiny a nesmyslný zákazy, žáci maj úplně na salámu a někteří rodiče jsou psyhopati. Polovina kolegů jede antivax/prorus dezinfo... Dost intenzivně přemejšlim, že tohle dobrý bydlo spálim...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Právě vařím vývar v naprosto skvělým hrnci, kterej jsem našla u popelnice.
    MUZA
    MUZA --- ---
    AKNAMOR: nic mi bedelaji filmy/dokumenty, kde se zabiji lidi... ale dokument o tom, jak se chovaly kosatky, ktere uz byly tak znicene, ze napadly sve cvicitele, ten me rozsekal na par dni... brecela jsem jak mala... a je mi smutno jeste ted, kdyz si na to vzpomenu
    AKNAMOR
    AKNAMOR --- ---
    Nemůžu se dívat na dokumenty o zvířatech... Vím, jak to v přírodě funguje a musí fungovat, ale prostě to nemůžu vidět a hned brečím :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam