• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Neskutečně mě přesně tahle tvorba sere, Homolkovi, Slunce sena a podobný, přijde mi to příšerný, dementní a ze všeho nejvíc mě na tom sere ten záměr točit filmy o tom jak jsme tu všichni úplně blbý a pak se u toho plácat do kolen.

    O tom že mezi námi žijou Homolkoi live až radši příště, to je zvláštní kapitola.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: jo homolkovy mi fotr okomentoval, že ho na tom filmu nejvíc děsí, že takoví lidi mezi náma žijou a mají volební hlas. to se dá vztáhnout na kameňík, majora majsnera, de facto i celýho trošku
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Když jsme u věcí, co jsme neviděli a nechceme... já nikdy neviděla Homolkovy (ne víc než nějakých 10 vteřin než se to zase přeplo). Nějaké hlášky se ke mně dostaly, ale i z toho, co jsem o tom slyšela, na mě jde neskutečný pocit nepříjemného trapna.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Já jsem nikdy neviděla Pána prstenů. Četla, víckrát, ale neviděla víc než plakát.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    VERSONNENHEIT: a ani nepotrebuju, protoze jako u her o truny apod jsem uz slysel tolik referenci a zminek, ze muzu zodpovedne odvypravet pribeh vcetne ikonickych hlasek i presto ze se shlednuti teto troskoviny vyhybam jako cert krizi.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Vubec neposloucham hudbu a prijdu si trochu divna.
    Jakoze byla jsem treba na koncertu, ale ne takovym tim beznym zpusobem.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Když jsem poprvé četla Harryho Pottera, četla jsem o Modrém klobouku. Svůj omyl jsem si uvědomila až u Vězně z Azkabanu nebo pozdějšího dílu, které už jsem četla nejdřív v originále, až pak mě napadlo si to v prvních dílech dohledat a přečíst pořádně.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Přiznám se že Kameňák je něco, co asi nikdy v životě nechci vidět :D
    EFFILA
    EFFILA --- ---
    Priznam se, ze jsem vcera videla poprve Kamenak
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    DAPHNEE: tahle definice sedi na hodne lidi na nyxu .)) nejlepsi je vubec nereagovat
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: toe ovšem skandální odhalení
    CHIX
    CHIX --- ---
    HAR4NT: ne, bylo "Kdyz se nacamram"?:)
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    Prici se mi, kdyz nekteri u svych fotek s ditetem pisi vyrazy jako "mini me", "muj klon", "kopie" apod. Snad to nemysli uplne vazne, ale stejne je to debilni
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Dnes mi začíná třídenní školení v práci. Těším se na to jak na školu v přírodě. Mám sebou nějakou trávu. Budeme tam spát. Alkohol se snad nějaký sežene. Několik lidí tam budou abstinenti, nebudou se tam jíst žádné živočišné produkty. Ekologové no... snad někdo přiveze houby. Všechny děti hlídá muž doma. Bude to vostrý a plánuju si to to užít domrtě!
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Zabil jsem králíka a hodlám ho upéct.
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    Když jsem v posilovně, tak tiše soudím ostatní lidi. Ne podle toho, kolik zvedají, ale jestli jsou po konci cvičení vrátit závaží tam, kam patří.
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    MARKETAPARKETA: Pravdu díš
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ADAMIRA: tak to už by bohudíky dneska taky neprošlo. nebo teda aspoň tady v Evropě. doufám!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Polkazdy když slyším “to by uz dneska neprošlo” mám chuť narvat dotyčného do plynový komory.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Tak dlouho jsem si říkala, že by bylo fajn, kdyby se mi ten člověk omluvil za své chování.. Až jsem teď po závodech zjistila, že už o to vlastně vůbec nestojím. A že jsem vlastně docela ráda, že už nemusím přemýšlet nad tím, co tenhle sebestředný arogantní osel, který si své mindraky řeší na okolí, má zas za problém. Protože jeho zásadní problém je on sám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam